PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10041537}
4,0 2 334
oceny
4,0 10 1 2334
2,7 3
oceny krytyków
Jak ukradłem 100 milionów
powrót do forum filmu Jak ukradłem 100 milionów

Gówno

ocenił(a) film na 2

Jak nisko trzeba upaść żeby w takim filmie Żebrowski zgodził się grać?Beznadziejny film, ani jednej sceny śmiesznej i to ma być komedia? Film ewidentnie nagrany po znajomościach
żeby odbić od dna "karierę" Antka ale niestety nawet znani zmianami mu nie pomogą... Gniot nad gnioty, chała totalna.

Dzastina84

Nisko upaść? Żebrowski nigdy wysoko nie był a w dodatku w ostatnich latach więcej brylował na plotkarskich portalach niż w branży filmowej udowadniając że jest zdecydowanie lepszym pajacem niż aktorem

ocenił(a) film na 2
Dzastina84

Zostało mi 10minut tego netfliksowego gniota.... Skuszona właśnie obsadą postanowiłam to obejrzeć... I zgadzam się z Tobą... GÓWNO...

ocenił(a) film na 9
Zofia_Szydlik25

Fruń zatem do kina, aby obejrzeć arcydzieło, w którym przez prawie minutę facet pcha taczkę, coby dostarczyć komendantowi KL podpieprzone Żydom dobra!

ocenił(a) film na 1
Radek_von_Baryl

Ile się dostaje za wystawienie oceny 9 dla tego barachła ? Chyba, że byłeś nietrzeźwy przy wystawianiu oceny to mogę zrozumieć....

ocenił(a) film na 6
Zofia_Szydlik25

Co się dzieje z Polskim społeczeństwem, skoro o całkiem niezłym filmie piszą, że jest gównem, ale gdy w filmie pojawia się palenie itp używki i śmiech z byle czego to film jest dobry - Masakra! Absolutnie nie sugerować się takimi wypowiedziami i ocenami, film ocena sprawiedliwa to minimum 5 - można się pośmiać no i dwie fajne laski sam nie wiem, która fajniejsza - Chyba jednak Socha mmmh

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones