PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34164}
4,6 6 824
oceny
4,6 10 1 6824
1,5 4
oceny krytyków
Jak to się robi z dziewczynami
powrót do forum filmu Jak to się robi z dziewczynami

Dlaczego? Już wyjaśniam. Przez cały film myślałem, że nie uśmiechnę się na nim ani razu. Myliłem się. Uśmiechnąłem się na ostatnim ujęciu. Z dwóch powodów: po pierwsze, to była jedyna śmieszna scenka. Po drugie, po chyba czterech dniach męka z oglądaniem tego gówna wreszcie się kończyła. Najbardziej w oczy rzucają się aktorstwo gorzej niż nędzne (zwłaszcza tego okularnika), no i rzecz jasna "młodzieżowe" dialogi, przeplatane co chwilka wymuszonymi kurwami. Zero fabuły, beznadziejny montaż scen kręconych z kamery na ramieniu... wymieniać można by długo.

Przyznam, że opis filmu mnie zachęcił, dodatkowo uczyniła to filmwebowa recenzja. Jeżeli z Tobą było tak samo, to błagam Cię: nie marnuj czasu ani miejsca na twardym dysku na to GÓWNO, bo ani się nie uśmiejesz, ani nic nie wyniesiesz. No, ewentualnie można na paru laskach zawiesić oko. Ale tylko tyle.

użytkownik usunięty
jarek_b7

jak dla mnie to film byl genialny.
Po dniu świra i chlopaki nie płaczą to najlepszy polski film.
Dla mnie bardzo dobrze grali aktorzy. Duzo smiesznych ulicznych z zycia wyjetych motywów. duzo przekretów. I w ogóle jak dla mnie mistrzostwo i prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones