PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837773}
5,0 14 867
ocen
5,0 10 1 14867
2,1 11
ocen krytyków
Jak poślubić milionera
powrót do forum filmu Jak poślubić milionera?

którego wczoraj zabrała na ten film moja kobieta, przygotowałem sie ( 2 browary) na tzw. przemęczenie, ale przyjemne rozczarowanie, film łatwy, słodki i przyjemny, z muzyczka do wyciskania łez, Socha świetnie dobrana do roli szarej biednej myszki, Mecwaldowski jak zwykle nie zawiódł w roli króla parówek, Malinowski świetna klata i charyzma faciomena, Roznerski powinien się wstydzić, o epizodzie Wieniawy (cóż za historyczne nazwisko - zobowizuje) trudno mi sie wypowiedzieć ( nijaki) ale dla mnie najlepiej zagrał Polk, ten głos, szpakowaty włos dojrzałego mężczyzny, wielkie brawa. Generalnie moja kobieta sie rozpłynęła ( co miało bardzo pozytywne znaczenie póżnym wieczorem ) ja sie nie męczyłem, warto obejrzec we dwoje w ramach odswieżenia romantycznych relacji damsko - męskich, nie jestem fanem takich filmów wiec intuicyjnie daje 7 i dziekuje za uwagę

esoxlucius

Oj gościu jesteś stracony pod pantoflem. Dobrze, że dostałeś pozwolenie na te 2 browary.

billy1979

no masz racje dzieciaku, jak urosniesz i dorośniesz to ci odpowiem na powaznie :-)

ocenił(a) film na 10
esoxlucius

wlasnie mój facet tak samo powiedział ;)

ocenił(a) film na 5
esoxlucius

miałem dać niską notę , ale jeśli choć jeden przedstawiciel naszej płci dzięki temu dziełu zakisił , to podwyższam o jedną gwiazdkę


ps Polk klasa i do tego Orzechowski ! pierwszy plan niestety "serialowy" i to sie odbija na jakości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones