PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837773}
5,0 14 855
ocen
5,0 10 1 14855
2,1 11
ocen krytyków
Jak poślubić milionera
powrót do forum filmu Jak poślubić milionera?

Wygląda na przyjemną komedyjkę. Nie mam mega oczekiwań, ale obejrzeć można.

justynkaM

37 minut i 12 lajków... tak wierzę, że to nie jedna osoba, która pod innymi kontami napisała trzy podobne tematy i tyle samo razy je sobie podlajkowała.

ocenił(a) film na 4
kryst007

Promowanie kupy hehe tam niżej w komentarzach jakieś fałszywe konta dały 10 hehe żenuncja.

justynkaM

Ja też bardziej na luzie do tego podchodzę. Wygląda ok, ale nie ma co spodziewać się cudów też.

mikekey_

Tak, ale wygląda na dobrze zrobioną komedię.

wasiczek1

Naprawdę nie odstaje od zagranicznych, dobry, porzadnie zrealizowanych produkcji :)

justynkaM

hahah to mój narzeczony się ucieszy, że znowu go zabieram na romantyczną komedie :D

ocenił(a) film na 10
martakowalczyk991

dajcie mi jeszcze listy do M 4 i będę szczęśliwa :D

dankaspysinska

No Listy do M. to obowiązkowe kino przed świętami :) A "Jak poślubić..." tez wygląda na lekką i niezobowiązującą komedię. Jakoś tak ciepło mi się zrobiło na sercu, jak zobaczyłam zwiastun.

Tola101

w przedswiatecznym chaosie i stresie nie ma co męczyć się dramatami :D trzeba wyskoczyć na coś lekkiego i na luzie

justynkaM

Spędziłam naprawde fajny czas na tym filmie, było oczywiście słodko, ale nie za słodko ;) Akurat!

nawrat6

Pewnie, że film jest raczej przewidywalny, ale większość amerykańskich hitowych komedii romantycznych taka była (Ja Cię kocham, a Ty śpisz, Holliday, Masz wiadomość), a i tak wszyscy je kochamy. Tu będzie podobnie!

ocenił(a) film na 10
justynkaM

Dla przyjemności to nawet bardzo warto!

justynkaM

Takie filmy to czysta przyjemność. Relaks i rozrywka. O to chodzi, żeby wyłączyć sie trochę po ciezkim dniu w rpacy

justynkaM

ja tez takowych oczekiwan nie mialam, a tylko pozytywnie sie zdziwilam :) polecam!

ocenił(a) film na 1
justynkaM

https://www.youtube.com/watch?v=9y2rjcgBrzU

ocenił(a) film na 1
edinazzu0

I to było tyle jeśli chodzi o tą komedię...

edinazzu0

sa gorsze ! jak to futro z ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones