PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837773}
5,0 14 850
ocen
5,0 10 1 14850
2,1 11
ocen krytyków
Jak poślubić milionera
powrót do forum filmu Jak poślubić milionera?

Zwiastun mnie rozbawił. Pójdę z ciekawości :)

ocenił(a) film na 9
mkalitek

Mnie też, wygląda bajkowo, ale w pozytywnym znaczeniu :D Chętnie wybierzemy się do kina z rodziną

Aldik3

Ja tam lubię od czasu do czasu obejrzeć coś takiego lekkiego, co wprawi w dobry nastrój. Każdy chyba czasem potrzebuje ;) Trochę śmiechu, pozytywnych wzruszeń i tej bajkowości jest nam potrzebnych w tym zabieganym i często smutnym życiu :(

pumeksx

pewno! Film lekki, zabawny i romantyczny :) byłam w kinie i zakochałam się w tych wszystkich pięknych ludziach.

Aldik3

pisałam w poprzednim wątku, ze to taki film nie tylko dla singli, ale właśnie do zabrania kogoś z rodiny: siostrę, matkę, ciotkę :D super sprawa! bardzo ciepły film, myślę, że idelny dla rodzinnego odbiorcy

mkalitek

Widziałam na Insta Story Julki Wieniawy, że ma tam swój epizod :) No i kochana Małgosia Socha w końcu w nowym filmie :)

JaninaMariaKowalska

lubię tę aktorkę:) młoda, piękna, zdolna.. cieszę się, ze po raz kolejny zobacze ja na ekranie :)

użytkownik usunięty
katarzyna_kostrzanowska

Młoda? W 2019 r. miała 39 lat.

JaninaMariaKowalska

Ciekawe kogo Julka zagra :)

JaninaMariaKowalska

ma swój epizod, jest kochanką :D rozbijaczką małżeństwa Sochy. Nawet jej wyszła ta rola haha

użytkownik usunięty
aniakana

Przecież Wieniawa pałętała się ze 3 razy w tle.

mkalitek

Super obsada ;) myślę, że może to być jedna z ciekawszych komedii tego roku

ocenił(a) film na 10
martakowalczyk991

ojjj na Scohę się nie mogę doczekać, dawno jej nie widziałam na dużym ekranie

dankaspysinska

Bardzo lubię Sochę, jest bardzo naturalna :) Dobrze, że wreszcie zagra na dużym ekranie bo ostatnio to tylko Przyjaciółki i reklama ;) Ogólnie obsada wygląda bardzo ciekawie, dobrzy aktorzy.

Usiaiasia

Tak, na Sochę i Foremniak czekam najbardziej!

Bozena569

BTW... może jako kobieta nie powinnam tego pisać, ale Foremniak im starsza tym piękniejsza. W tym filmie wygląda po prostu zjawiskowo i ma "to coś". Plus charyzmę, temperament. Obstawiam, że dla wielu panów dużo atrakcyjniejsza od młodszej Małgosi Sochy ;)

Usiaiasia

w ogóle po tym filmie zaczęłam panią Sochę obserwować na instagramie i muszę ją mega pochwalić za sylwetkę ;) ma dwójkę, czy trójkę dzieciaków, a jest piękna i szczupła! brawa dla niej! na ekranie też prezentuje sie szalowo :))

mkalitek

Zwiastun sympatyczny. Trochę mi się skojarzyło z "Pokojówką na Manhattanie", a lubię bardzo ten film :) Daję szansę i na pewno obejrzę.

Tola101

Dobre skojarzenie ;) w pamięci szukałem właśnie tego filmu po obejrzeniu pre premiery ;)

Tola101

Mnie tez z "Pokojówką na Manhattanie" się skojarzyło :) Oba filmy urocze, ciepłe i wzruszające. I tak sie powinno robić komedie romantyczne.

mkalitek

Szykuje się ciekawa polska produkcja :) z przyjemnością wybiorę się do kina!

mkalitek

Jutri premiera - ktoś się już jutro wybiera?

Bozena569

Ja. Liczę, że pozytywnie mnie nastawi na resztę weekendu :)

Bozena569

Teraz to już chyba wszyscy byli :-) Wszędzie gdzie zerknę, to widzę po komentarzach, ze każdy już ten film widział. No jak ja byłam w kinie to sala była wypełniona po brzegi.

mkalitek

Doskonały pomysł na film, dużo humoru, dobrzy aktorzy oraz niepowtarzalna atmosfera oraz okoliczności

kret_85

Świąteczne :) Najlepsze :) Grudzień to najlepszy czas na oglądanie komedii romantycznych. W kinie pewnie będą tłumy.

mkalitek

Naprawdę fajny film, z kolorową historią, ale też oczywiście mądrym przekazem :D W okresie przedświątecznym - idealny :)

mkalitek

Ja byłam i nie żałuje. Nawet bym poszła na drugą część, gdzie oni są razem i np wychodzi na jaw, że była na tym kursie :D

Magden0007

Magden0007 ja też nie! Na pewno byłaby ciekawa. Jakby wyszło na jaw, że Foremniakowa się założyła, że Socha wyrwie milionera...nie byłoby tak cukierkowo :P

mkalitek

Fajniutka komedia na zimowy wieczór. Nie była ani nudna, ani typowa. Warto iść do kina!!

ocenił(a) film na 1
mkalitek

Po prostu nie wierzę, że aż tyle osób uwielbia ten chłam. Ta recenzja dała mi dokładną odpowiedź czym jest ten "film"
https://www.youtube.com/watch?v=9y2rjcgBrzU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones