PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857607}
6,8 19 447
ocen
6,8 10 1 19447
6,6 36
ocen krytyków
Jak najdalej stąd
powrót do forum filmu Jak najdalej stąd

Muzyka

ocenił(a) film na 7

Czy ktoś kojarzy utwór/ melodię z ostatnich ujęć kiedy Ola prowadzi auto? Taka sentymentalna muzyka. Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

ocenił(a) film na 9
wojo93

Jest to jeden z utworów Hani Rani. "Esja" bodajże...

ocenił(a) film na 7
pacyfista4

No właśnie też tak myślałem ale to chyba nie jest Esja. Wiem że Hania komponowała tam muzykę, ale nie mogę znaleźć tego utworu

ocenił(a) film na 9
wojo93

Odtwórz sobie wiązankę jej utworów na YouTube, to na pewno trafisz na to nagranie. Nie tak dawno temu słuchałem jej piosenek i jestem przekonany, że była tam też kompozycja, która znalazła się w filmie... A swoją drogą artystka ta została nagrodzona wczoraj Fryderykami. Cieszy fakt, bo to naprawdę zdolna pianistka, której muzyka autentycznie głęboko porusza...

ocenił(a) film na 7
pacyfista4

Dwa dni temu po seansie właśnie przesłuchalem wszystkich utworów na YouTube. Były podobne, ale niestety nie znalazłem tego konkretnego. Być może Hania stworzyła ten utwór na potrzeby filmu. Ale muzyka faktycznie poruszająca..

ocenił(a) film na 9
wojo93

Na pewno był tam ten utwór. Możesz mi wierzyć...

wojo93

Hania Rani EDEN

zbrojek

Dzięki:)

pacyfista4

Podbijam, też poszukuje tej melodii, wpadła mi w ucho a nie mogę znaleźć. Ktoś coś?

ocenił(a) film na 7
jacekprawal

Na moje ucho to jej utwór zatytułowany "Eden".

jacekprawal

Dokładnie Hania Rani EDEN

ocenił(a) film na 6
wojo93

Hania Rani - Eden

wojo93

Hani Rani „EDEN”

zbrojek

Posłuchajcie ścieżki autorstwa Awi Belleli'a z Shtisel seria 2, końcówka odcinka 2 i odcinek 3... Jeżeli dobrze sądzę, że to o ten utwór Wam chodzi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones