PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=857607}
6,8 19 435
ocen
6,8 10 1 19435
6,6 36
ocen krytyków
Jak najdalej stąd
powrót do forum filmu Jak najdalej stąd

Film znikąd

ocenił(a) film na 8

Jak to możliwe, że tak dobry film reżysera, którego poprzedni obraz odniósł artystyczny i komercyjny sukces, wchodzi do kin kompletnie niepostrzeżenie, bez żadnych zapowiedzi i jakiejkolwiek promocji (bez plakatów, zwiastunów, wywiadów). Dlaczego dystrybutor tak lekceważąco i krzywdząco potraktował ten film? Jak widać po minionych tygodniach Polacy chętnie wybierają się do kina na rodzime produkcje pomimo pandemii. A tu oddano walkę o widza walkowerem.

ocenił(a) film na 6
____OSCAR____

Muszę się z tobą zgodzić. O filmie dowiedziałam się z recenzji Pana Tomasza Raczka - gdyby nie ona, to pewnie nawet nie usłyszałabym o tym filmie. Byłam dziś na wieczornym seansie. Samiuteńka na wielkiej sali... Szkoda.

karokrakow

A ja o dziwo wpadlam na info o filmie w sieci, wiec tez nie tak niepostrzezenie :) mega cieszy mnie wasza opinia, bo w weekend planuje sie wybrac na niego do kina i zastanawialam sie czy faktycznie warto - teraz jestem pewna :D

agacgruber

warto :) bylem z zona i obojgu nam sie naprawde film podobal. wiadomo, ze nie jest to amerykanska produkcja, momentami film moim zdaniem jest troche nierowny, ale gra aktorska bardzo na plus mnie zaskoczyla :)

____OSCAR____

Film jak dla mnie mega mile zaskoczenie - dobra aktorska, fabula zwracajaca uwage na problemy spoleczne, mocny w odbiorze. Moze nie arcydzielo bo momentami moim zdaniem nierowny, ale naprawde w dobrym kierunku!

ocenił(a) film na 8
danielmrowiecki

W pełni się zgadzam :) świetny debiut tej młodej dziewczyny

____OSCAR____

nie znam typa

____OSCAR____

Może dlatego że praktycznie od roku kina są zamknięte?

ocenił(a) film na 6
____OSCAR____

Covid. Film wszedł do kin w kiepskim momencie, tylko do kin studyjnych, z pominięciem multipleksów. A i tak na krótko, bo kina zostały niedługo po tym zamknięte. Wszelkie środki na promocję zostały wycofane. Podobny los spotkał kilka innych ciekawych polskich filmów.

ocenił(a) film na 3
____OSCAR____

Dlatego, że to knot!?

ocenił(a) film na 9
____OSCAR____

Zgadzam się,film świetny,a odkryłem go dopiero na,Netflixie :D.Jeden z lepszych polskich filmów ostatnich lata.Tylko co miało znaczyć to zakończenie ?.Młoda wsiada do karawanu pogrzebowego i odjeżdża nim z urną ojca.Jaki to miało sens ? ;)

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

Taki, że tak naprawdę chciała mieć to nowe auto i zdać egzamin by przejechać się z ojcem, o którym tak mało wiedziała, a to było dla niej bardzo ważne, poczuć jakąś część wspólną z nim, ten temat tego auta to była jedyna rzecz która ich łączyła i o której rozmawiali. Podróż autem na samym końcu było takim jakby trochę oczyszczeniem i spełnieniem marzenia przez co prawda łzy, widać wtedy jak burzliwe emocje miała, które się zmieniały, w końcu zrobiła to co chciała od początku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones