PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6506}

Ja cię kocham, a ty śpisz

While You Were Sleeping
6,8 66 574
oceny
6,8 10 1 66574
6,0 10
ocen krytyków
Ja cię kocham, a ty śpisz
powrót do forum filmu Ja cię kocham, a ty śpisz
InSides

zgadzam się.

MonikaX_filmweb

Dokładnie!

ocenił(a) film na 6
P_Halliwell

Haha, racja!

gry270

idźmy dalej.
nie znając tytułu, plakatu, obsady ani fabuły wiadomo jak się skończy film.

spoilerem jest gatunek filmu.

BartasBartas

Mylisz się Bartas. Jakbyś oglądał film wiedziałbyś, że plakat jest spojlerem.

sibro

hmmmm...

Jak moge się mylić w kwestii tego czy plakat jest spojlerem czy nie, jeśli w ogóle się nie wypowiedziałem w tej kwestii? :-D

InSides

A nie wystarczyłoby przyozdobić facetowi twarz czarną krechą? Oprócz dobrej reklamy mielibyśmy efekt zaskoczenia widza ;)

ocenił(a) film na 9
InSides

ja myślę, że to polskie tłumaczenie filmu wprowadza widza w błąd. "While you were sleeping" oznacza dosłownie "Podczas, gdy spałeś". Tym zdaniem kończy się film, Peter zapytał Lucy, kiedy zakochała się w Jack'u i ona mu odpowiedziała, że zakochała się w nim podczas gdy Peter spał. Powiedziała dokładnie to zdanie, które jest tytułem filmu, (to było chyba nawet ostatnie zdanie w tym filmie, ale głowy nie daję). Tłumaczenie polskie ma zupełnie inny sens, i znacznie odbiega od fabuły. Także jak ktoś ogląda ten film po raz pierwszy to po samym tytule myśli, że to Peter będzie właśnie tym jedynym. Tłumaczenie do bani i tyle :D/

ocenił(a) film na 5
Depp_fan

Ale to nawet nie o to chodzi.Największym spojlerem jest tu zdjęcie na plakacie ;-)

InSides

Słuszna uwaga :)

InSides

E tam...ja już wiedziałam że oni będą razem od momentu ich spotkania przy schodach ;D

ocenił(a) film na 8
InSides

przeciez od chwili kiedy sie poznali bylo wiadomo, ze cos z tego bedzie, to kolejna komedia romantyczna wiec wiadomo od poczatku jak sie skonczy

keteek

Ale jest np."500 dni miłości", gdzie nie wiadomo było jak się to skończy, a jeśli było wiadomo, to tak naprawdę nie było wiadomo, bo skończyło się tak, jak się nie wydawało.

InSides

Uściślę: spoilerem jest do 1/4 filmu, kiedy wyłania się... on. Bo jeśli w takim gatunku się wyłania i zajmuje tyle miejsca w filmie, to już mamy spoiler w samym filmie.

ocenił(a) film na 7
InSides

Dokładnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones