PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=427379}

Jaśniejsza od gwiazd

Bright Star
6,7 16 454
oceny
6,7 10 1 16454
7,1 13
ocen krytyków
Jaśniejsza od gwiazd
powrót do forum filmu Jaśniejsza od gwiazd

Ale Ci co lubią filmy kostiumowe i "takie" klimaty (obyczaj-romans) napewno będą
zadowoleni. Powiem otwarcie - płakałam oglądając ten film. Ze wzruszenia, oczywiście ;)

kamaelangel

ja uwielbiam takie filmy, i po obejrzeniu tego byłam zdegustowana. najgorszy film kostiumowy, jaki kiedykolwiek widziałam.

georgiana

widziałam ten film jakiś czas temu i podzielam zdanie koleżanki Georgiany - film pretensjonalny, momentami nudny nie do zniesienia...myślę, że Jane Campion za bardzo trzyma się jednego tematu:]

ocenił(a) film na 5
kamaelangel

Zgodzę się, że nie jest to film dla każdego. Ja przez prawie połowę filmu nie wiedziałam o co chodzi i co mam o nim myśleć. Historia piękna, ale jak dla mnie wszystko przedstawione było zbyt szybko. Jednakże zakończenie i sam fakt, że jest to film kostiumowy w jakimś niewielkim stopniu zrekompensowały mi te niedociągnięcia. Oceniłam 7/10, ponieważ mimo wszystko film miał coś w sobie.

kamaelangel

Też lubię kostiumowe. Nawet jestem zdania, że jeśli produkują film kostiumowy to koniecznie musi być romansem.
Choć muszę przyznać, że troszeczkę nudne w pewnych momentach było.. Duma i Uprzedzenie pobija wszystkie kostiumowe ;P

muahhh

Także jestem wielbicielką filmów kostiumowych, a za jeden z najlepszych uważam "wiekowe" już "Niebezpieczne związki" z Glen Close, Johnem Malkovichem i Michelle Pfeiffer :)

użytkownik usunięty
kamaelangel

Momentami troche nużący,ale calosc efektywna.. no i koncowka, bardzo wzruszajaca

ocenił(a) film na 4
kamaelangel

Uwielbiam filmy kostiumowe, ale ten uważam za jedno, wielkie nieporozumienie... Po godzinie usnęłam. Mam nadzieję, że szybko do niego nie wrócę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones