PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10019162}

Inwestorzy amatorzy

Dumb Money
6,5 3 022
oceny
6,5 10 1 3022
7,2 5
ocen krytyków
Inwestorzy amatorzy
powrót do forum filmu Inwestorzy amatorzy

ten film to jeden wielki bełkot. to było jakieś pomieszanie z poplątaniem. Obejrzałem bo niby taki dobry że jest wymieniony w przewidywaniach Oscarowych ale nie no po prostu nie. Ten film nie działa na żadnym poziomie. Po trailerze myślałem, że to będzie coś co lubię. Coś w stylu Big Short czy Margin Call ale to wygląda jak jakiś filmy klasy B lub niżej. Jedyne co z niego wyciągnąłem to przesłanie które autor chce nam wbić młotem pneumatycznym do mózgu, że bogaci=źli, biedni=dobrzy. Można chyba wręcz powiedzieć im biedniejszy jesteś tym lepszym człowiekiem jesteś. To załapałem po 5 minutach. Potem już była tylko nuda. Nie wiem czy ktoś pisał scenariusz czy się luźno oparli po prostu na prawdziwej historii i powiedzieli sobie: to i to są kluczowe momenty a reszta jakoś sama się rozwiąże. Rzadko kiedy będąc w kinie jestem tak świadomy otoczenia. Ten film mnie po prostu wyrzucał z siebie, z historii co chwila. W ogóle w niego nie wszedłem. Mógłby lecieć na laptopie gdzieś w tle. Zmarnowane pieniądze na bilet.

pinang

Dla osób, które nie czytały o tym wydarzeniu oraz tych, co nie interesują się inwestowaniem może być trudny w odbiorze, nieciekawy.

pinang

nie byl zly, a co niby bylo dla ciebie tu nielogiczne lub źle skrojone? wypunktuj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones