PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=116306}

Inwazja zbzikowanych dziewczyn

Invasion of the Bee Girls
4,3 101
ocen
4,3 10 1 101
Inwazja zbzikowanych dziewczyn
powrót do forum filmu Inwazja zbzikowanych dziewczyn

Jeśli jakieś dzieło łączy w sobie 3 gatunki, od razu wiem że tak naprawdę dzieło nie ma stylu i ciężko było twórcom zdecydować się w jakim gatunku będzie owy twór.
W tym przypadku do czynienia mamy z Erotycznym Horrorem w stylu Sci-Fi ... Wybuchowa mieszanka lecz nie powoduje nawet wybuchu śmiechu. Widz raczej obojętnie śledzi akcje każde zabójstwo to pokaz bezsensownego scenariusza.
Charakteryzacja kobiet pszczół raczej umowna, czarne soczewki to szczyt budżetu filmu, najlepsza scena to przekształcenie kobiety w Bee Girl, troszkę śmieszy zamiast wosku użyto pianki, łatwo dostrzec podmianę kobiety na manekina.

Średnie dziełko klasy b nie dające niczego po seansie.

_Animal_

-Ładne aktorki
-Dobra muzyka
-Przypominający Kirka Douglasa główny aktor (bardzo przyzwoicie grający)
-Film jest krótki i przemyślany - jedynie początek nieco nuży, potem jest coraz lepiej (scena przemiany w bee-gerlsę i striptiz pani doktor na dużym propsie)
-Ładne, nagie aktorki
-Scenarzysta Star Treka!

Zacne dziełko klasy b.

Moondog

Poza tym dogniata mnie twoja teoria o fuzji gatunkowej :D

ocenił(a) film na 4
_Animal_

Jak na film klasy "Be" można obejrzeć :) Brudny Harry+Gatunek+retro erotyk,oczywiście prawie wszystko w kiczowatym wykonaniu,ale......
Najbardziej zaskoczyła mnie muzyka na samym końcu,Strauss z Odysei kosmicznej.
Z braku laku można obejrzeć:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones