PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689459}
6,2 113 987
ocen
6,2 10 1 113987
5,3 11
ocen krytyków
Inferno
powrót do forum filmu Inferno

Potworne rozczarowanie!

ocenił(a) film na 5

Film jest niestety bardzo słaby. Zmiana fabuły w stosunku do książki sprawia, że jestem mocno rozczarowany. Nie lubię tego powiedzenia, bo nie zawsze to prawda, ale w tym przypadku " książka jest lepsza niż film".

drabt

Dokładnie! Gdzie irokez? Gdzie blond kucyk? Gdzie prawdziwe zakończenie? I gdzie sam Dante?????

ocenił(a) film na 5
kolmananna0309

Ja już pomijam tego irokeza i ten kucyk. Zakończenie - to jest największa katastrofa. Książka ma genialne zakończenie, inne niż 99 % tego typu historii. Zobrist to nie żaden szaleniec, żaden terrorysta, okazuje się że to prawdziwy wizjoner, który poświęcił się dla ludzkości. W filmie wszystko jest wypaczone. Jestem strasznie rozczarowany. Nie wspomnę, już o tym, że zagadki z książki, które Langdon rozwiązywał przez 50 stron, w filmie rozwiązuje jakieś 3 sekundy. Film przez to jest strasznie pocięty i niespójny. Uważam, że Anioły i Demony zdecydowanie lepszy.

drabt

Dokładnie. Zakończenie filmu tak odbiegające od książki całkowicie wypaczyło sens tej historii.

drabt

Tutaj się troszkę rozpisałem na temat okropnej wizji Howarda względem bardzo dobrej książki> https://wloskiraj.wordpress.com/2016/10/31/ksiazka-vs-film-inferno/

ocenił(a) film na 8
drabt

O co Wam chodzi? Fajna akcja, ciekawa intryga, zwroty fabuły, a do tego w kontekście covidu proroczy film! 100 razy lepsze niż jakieś "marvele" jadące na jednym przewidywalnym i zgranym do bólu zgranym patencie wychwalane na tym portalu pod niebiosa

drabt

wyrwij sobie z doopy kij. czepiasz sie jak wesz ogona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones