PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689459}
6,2 114 111
ocen
6,2 10 1 114111
5,3 12
ocen krytyków
Inferno
powrót do forum filmu Inferno

Beznadziejny

ocenił(a) film na 2

Książka Dana Browna zapierała dech i czytało się ją jednym tchem. Film był całkowicie inny w odbiorze. Momentami było naprawdę nudno, wychodzę z kina zła i zażenowana. Tragedia! Zmiana fabuły książki zdecydowanie wpłynęła na niekorzyść filmu. Zupełnie inne zakończenie, które w książce było przecież kumulacją emocji! Film mnie zdenerwował i na pewno nie chce go oglądać drugi raz. Jeżeli ktoś był również zachwycony książką to nie polecam, chyba że chce się stracić czas i pieniądze. A osobom, które książki nie czytały i chcą się wybrać na film do kina równie odradzam. Lepiej poczekać aż będzie dostępny w sieci, bo zdecydowanie nie jest tak dobry jak Kod da Vinci czy Anioły i demony.

ocenił(a) film na 2
toskafkaa

Dodam jeszcze, że film oceniłam na 2 tylko ze względu na szacunek do autora książki. Poza tym w filmie nie było nic, co by mnie zainteresowało.

ocenił(a) film na 5
toskafkaa

Zgadzam się z tobą ja to aż siedziałam po zakończeniu z wielkimi oczami i pytaniem to już koniec??? Książka o niebo lepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones