PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623761}

Iluzja

Now You See Me
7,4 336 996
ocen
7,4 10 1 336996
5,3 31
ocen krytyków
Iluzja
powrót do forum filmu Iluzja

Louis Leterrier przypomina cierpliwego pająka; misternie, krok po kroku budującego skomplikowaną sieć, w którą schwytani zostają nie tylko bohaterowie filmu, ale i widzowie.Największą zaletą filmu jest zaskakiwanie widza z każdą następną sceną po sam finał.Doskonałe aktorstwo Eisenberga,HarrelsonaFreeman i tu dla mnie największe zaskoczenie te pozytywne Laurent to jest jej jedna z najlepszych ról w karierze tak samo rewelacyjna jak Bękartach wojny Tarantino.Iluzja to świetny film na którym nie jest możliwe aby się nudzić bo jest nieprzewidywalna w mojej prywatnej opinii jest to jeden z lepszych filmów ostatnich kilkunastu lat.

ocenił(a) film na 9
DoktorLejdo

Iluzja nierealistyczna w niektórych scenach ale dobrym filmem jest a może nawet bardzo dobrym.

ocenił(a) film na 9
DoktorLejdo

Bardzo dużo się dzieje tak jak mówisz zaskakujący i trzymający w napięciu co ważne nieprzewidywalny.Iluzja bardziej by mi przypadła do gustu gdyby nie przekraczała granic bo momentami ogląda się ją jak film S-F a to już jest niepotrzebne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones