PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698050}

Igrzyska na kacu

The Hungover Games
4,0 17 309
ocen
4,0 10 1 17309
Igrzyska na kacu
powrót do forum filmu Igrzyska na kacu

ZAJEBISTY FILM

ocenił(a) film na 10

możecie mnie hejować ale mnie się podobał i sikałem ze śmiechu XD

ocenił(a) film na 1
snickers111

No cóż, każdy ma inne gusta

użytkownik usunięty
snickers111

100% racji był naprawdę świetny szczególnie dla tych co mają bekę z "Kac Vegas" i "Igrzysk dla Pedałów".

ocenił(a) film na 6

Film zajebisty:D!!! A Kac Vegas o mistrzostwo!!!^^ Ale o "Igrzyskach dla Pedałów nie słyszałem";D

użytkownik usunięty
NickManu333

"The Hunger Games" bo brzydzi mnie polski tytuł jest filmem zaledwie przeciętnym, przewidywalnym.

ocenił(a) film na 6

Ja myślałem że to jakaś parodia Igrzysk Śmierci -Igrzyska dla Pedałów:D!!!xd^^

ocenił(a) film na 5
snickers111

Ludziom brakuje dystansu i poczucia humoru.

ocenił(a) film na 5
snickers111

Jak dla mnie aż tak zajebisty to nie był, ale pośmiać się dało i zaskakująco dobrze fabuła wyszła. Spokojnie 5/10, bo mogło być więcej odjechanego humoru, poza tym w wielu miejscach czuć "taniość realizacyjną" i pójście na łatwiznę.

ocenił(a) film na 9
snickers111

popieram odmóżdżenie pierwsza klasa

ocenił(a) film na 4
snickers111

Strasznie ten film ubarwił mi dzień :) Pomysł scenarzystów genialny - połączyć dwie formuły w parodii - Igrzyska Śmierci i Kac Vegas. Nawet imiona członków "Watahy" wzorowane są na imionach aktorów z oryginału... Masa nabijania się z filmów i popkultury -Thor=gej, galeria postaci granych przez Johnny'ego Deppa... Niektóre chwyty twórców były niesmaczne, ale i tak film na plus.

ocenił(a) film na 8
snickers111

też dawno się tak nie uśmiałem :)
"Balsam lansiarski, skład: aloes, olejek palmowy, ekstrakt z Kanye West'a" JEBŁEM :D

ocenił(a) film na 4
arael6

Dwa w różowe, jedno w zapachowe

snickers111

ok, ale mam jedno pytanie: dużo jarałeś przed seansem?

ocenił(a) film na 8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones