PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504776}

Igrzyska śmierci

The Hunger Games
7,2 369 853
oceny
7,2 10 1 369853
6,5 34
oceny krytyków
Igrzyska śmierci
powrót do forum filmu Igrzyska śmierci

Byłem, widziałem, zanudziłem się na śmierć i jedno mnie interesuje jak można zrobić z
takiego filmu film dostępny od 12 lat ? Nie wiem czy 13 latek atakowany z każdej strony
przemocą powinien oglądać wzajemnie zabijające się i polujące na siebie dzieci...
Rozumiem że jest to na podstawie jakiejś książki (przepraszam za moją ignorancję), która
zważywszy na szeroko rozwiniętą kulturę czytania trafi do mniejszego grona niż ten film. Nie
wiem czy oglądanie nastolatków latających po ekranie z akcesoriami, których nie
pozazdrościłby nie jeden wyrostek jest wskazane dla młodzieży od 12 roku życia.
Fani serii (książki) będą to zapewne widzieli inaczej ale dla postronnej osoby jest to dzieło
za długie, za nudne, nie wyjaśnione jest nic - czy to taki problem zrobić szybkie intro dla
kogoś kto nie czytał książki ? (czułem się jak bym oglądał odcinek jakiegoś serialu w
połowie serii a którego nigdy wcześniej nie widziałem).
Relację między głównymi bohaterami są pełne nie potrzebnego patosu.
Z bólem serca odradzam ten film.

snafu3

Przeczytaj książkę, potem się wypowiadaj. Oglądanie filmu bez przeczytania książki nie ma większego sensu, bo kompletnie nie rozumie się relacji między głównymi bohaterami właśnie (między innymi). Książka dodaje tło do filmu, bo rzecz jasna w filmie nie mogli zawrzeć wszystkiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones