PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=718925}
5,9 1 936
ocen
5,9 10 1 1936
I Saw The Light. Historia Hanka Williamsa
powrót do forum filmu I Saw The Light. Historia Hanka Williamsa

Nie jest napisane kiedy będzie premiera w Polsce, a film miał premierę w sumie już dawno. Fajnie by było obejrzeć ten film, więc może ktoś wie gdzie, na jakiej stronie jest do obejrzenia?

xwonderlandx

Data podana na filmwebie jest nieaktualna, film był pokazany na kilku festiwalach w zeszłym roku, ale światowa/USA premiera normalnie w kinach dopiero 25 marca. Czy u nas wyjdzie, na razie nic nie wiadomo...

ocenił(a) film na 8
HiddenStone

Aaa dzięki :)

ocenił(a) film na 4
xwonderlandx

Mam nadzieję, że jednak jakiś polski dystrybutor zdecyduje się wpuścić ten film do kin. Może Hank Williams nie jest u nas specjalnie znany, ale może znajdą się też jacyś ludzie, którzy pójdą tylko dla Hiddlestona.

ocenił(a) film na 8
Est85

Też mam taką nadzieję. Szczególnie, że film wydaję się bardzo fajny i ciekawy. Uwielbiam Hiddlestona, Elizabeth Olsen też jest fajna. Więc dzięki nim jeszcze bardziej chce to zobaczyć.

xwonderlandx

W zeszłym roku był tylko pokazywany na festiwalach co nie jest równoznaczne z premierą. Premiera amerykańska była dopiero tydzień temu, kiedy dotrze do Europy nie udało mi się ustalić. Podejrzewam, że jakbyś sie na amerykańskich stronach zakręcił to byś pewnie już znalazł ten film online.

ocenił(a) film na 8
Frida_filmaniak

Dzięki, jeszcze nie szukałam, ale spróbuję, bo bardz bym chciała zoboczyć :)

xwonderlandx

Aha, jesteś kobietą. Wybacz, po samym pseudonimie czasami ciężko poznać. Ja kiedyś oglądałam na takiej stronie themovie4u.com ale to było parę ładnych lat temu i nie wiem na jakich zasadach na strona działa dziś, czy trzeba płacić albo rejestrować się. Jakbyś to sprawdziła i wyskoczyłoby ci, że masz wpisać numer swojego telefonu to nie wchodź w to bo ja kiedyś byłam taka głupia i naiwna i utopiłam w ten sposób ze 4 dychy.Możesz też poczekać bo jak już była premiera w Ameryce to już poleci z górki i do Europy szybko powinno dojść.

ocenił(a) film na 8
Frida_filmaniak

Hahaha spoko :)
I dziękuję :)

xwonderlandx

Ciekawi mnie, czy Tom sam śpiewa wszystkie piosenki? Oglądałam kiedyś podobny film, "Spacer po linie" z Joaquinem Phoenixem (nawiasem mówiąc, świetny) i widzę, że będzie powtórka z rozrywki (w pewnym sensie;).

ocenił(a) film na 6
shizonek

Całe szczęście Tom śpiewa :) https://www.youtube.com/watch?v=h9DgMtEiZlE

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones