PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6174}

Hokus pokus

Hocus Pocus
6,9 16 146
ocen
6,9 10 1 16146
6,6 5
ocen krytyków
Hokus pokus
powrót do forum filmu Hokus pokus

Film jest nudny i strasznie sztuczny nic ciekawego taki ogólnie do 9 lat....3/10

ocenił(a) film na 7
ksiezniczkawampirow

jak się gównianego awatara - naciągane efekciarstwo, przewidywalne i niemal pozbawione fabuły ocenia na 10/10, to coś miłego do oglądania z rodziną jest sztuczne i nie ciekawe.

Quak79

przepraszam bardzo, ale ja takiego filmu to bym nawet z rodzina nie oglądnęła. A tak w ogóle to po pierwsze avatar się piszę przez " v " a nie przez "w" a po drugie to ten film był jednym z najlepiej ocenianych i recenzowanych filmów więc proszę się powstrzymać od takich słów jak "naciągane efekciarstwo, przewidywalne i niemal pozbawione fabuły"

ocenił(a) film na 9
ksiezniczkawampirow

Jeśli chodzi o hakus pokus to jest film typowo familijny...może Teraz już dzieci i nastolatki nie spedzaja czasu z rodzicami oglądając dobre kino, ale można to rozumieć tym, że rodzice nie mają czasu, albo dzieci chcą byc "modne" i "fajne" zamiast być dziećmi. Zresztą dobre kino skonczyło sie wraz z latami 90 niestety, po 2001 roku jakość filmów ( naćkanie ich efektami, i odgrzewane pomysły, albo wszystko na jedne kopyto) spada równomiernie...rzadko można spotkać perełki, lub filmy tematyczne które jako tako sa OK. Niestety czasy się zmieniają, gusta także, a młodsi podążają za modą. Więc nie powinno dziwić to iż takich filmów familijnych jak hokus pokus, już nikt nie ceni, oprócz fanów, lub tych co wodzieli za malutkiego:) Teraz nastoletni i młodzi ludzie myślą, że dobre filmy rodzinne to zmierzch, albo pamiętniki wampirów...ech. Ale nie ma sie co martwiąc bo za szybko popadniemy w starczą demencje ^^

ocenił(a) film na 10
ksiezniczkawampirow

może brak ci poczucia humoru?

Shay1989

może brak ci poczucia humoru?- jest wręcz przeciwnie droga shay1989 a zresztą zgodzę się z Hikaru_Oyama że nie ma co się martwić bo popadniemy za szybko w starczą demencje. I każdy ma prawo do wyrażania własnych opinii i zdania na dany temat- jeżeli komuś nie pasuje niech po prostu nie czyta i wtedy będzie najlepiej ;]

ocenił(a) film na 7
ksiezniczkawampirow

albo nie ogląda :)
mi się podobało - fajne oglądadło rodzinne do lat 14.

ocenił(a) film na 10
ksiezniczkawampirow

wiem, że każdy ma prawo, ja po prostu spytałam :) mi np ten film się bardzo podobał, to film mojego dzieciństwa ;) pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
ksiezniczkawampirow

no to bez obrażania kogokolwiek napiszę swoją opinię (strasznie nie lubię zakładać wątków), że mi się ten film podobał. zwłaszcza Bette Midler. i zwłaszcza to, że w przeciwieństwie do innych filmów, w których twory przeszłości są przenoszone w teraźniejszość, te wiedźmy nie pozjadały nagle wszystkich rozumów i nie zaczęły biegle posługiwać się współczesną techniką itd... pozdrawiam :).

antygrafik

Czyli podsumowywując głosy na temat tego filmu są podzielone w większości z pozytywnym zdaniem ;]
Może występowały nie do końca miłe wymiany opinii ale przecież na tym to wszystko polega;D

ocenił(a) film na 8
ksiezniczkawampirow

No i to się nazywa konsensus :)

antygrafik

Bez wątpienia;)
Zapraszam do wypowiadania się na temat następnego filmu.
http://www.filmweb.pl/film/Opowie%C5%9Bci+z+Narnii%3A+Lew%2C+czarownica+i+stara+ szafa-2005-112761/discussion/Bardzo+ciekawy+film+%29,1926286

ocenił(a) film na 8
ksiezniczkawampirow

obawiam się, że muszę się wstrzymać, gdyz jeszcze chyba nie widziałam ;) Ale jak tylko nadrobię zaległości niewątpliwie dam głos ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones