PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6174}

Hokus pokus

Hocus Pocus
6,9 16 136
ocen
6,9 10 1 16136
6,6 5
ocen krytyków
Hokus pokus
powrót do forum filmu Hokus pokus

Głównie chodzi mi o motyw czarownic jak właśnie Hokus Pokus, Totalna magia czy Czarownice z Eastwick. :)

ocenił(a) film na 10
missdesire

Och bedzie trudno teraz juz takich filmow nie robia niestety :( film na bazie czarownic jaki ostatnio ogladalam i byl calkiem Ok to Hansel i Gretel Lowcy Czarownic czy cos takiego , nie wiem czy dobrze napisalam imiona ... ale nie jest to szczegolnie cos wspanialego , po prostu mordownia :P z odrobina historyjek wiesz ... Jas i Malgosia bija biedne czarownice xD

barbiedeplastico

słyszałam o tym filmie i mam zamiar go obejrzeć. PS: świetny avek. Katherine <3

ocenił(a) film na 10
missdesire

Thank's U ;)

missdesire

Szkoła czarownic, Czarownice z Salem, może nie na z tematu ale też dodam Ze śmiercią jej do twarzy, Czarownica, Jak kochają czarownice, Młoda czarownica, Piękne istoty, Gwiezdny pył, Pakt milczenia (czarownicy tak, czarownice nie :D), The Lords of Salem. Więcej sobie nie przypominam.

klaudusia761212

Wielkie dzięki :) Część z nich oglądałam i są właśnie w moim typie, np. Ze śmiercią jej do twarzy świetne ;)

missdesire

Mroczne cienie, tam też mają czarownicę :) a teraz leci serial o czarownicach nawet w tv nowy ale jakieś czarownice z nie wiem skąd :D

ocenił(a) film na 3
missdesire

"WIEDŹMY" z Anjelicą Huston,
"BELOVED" Jonathana Demme z...Oprah Winfrey (!) Dannym Gloverem, upiorną Thandie Newton i Kimberly elise,
"W KLESZCZACH LĘKU" z Deborah Kerr,

AutorAutor

Serial American Horror Story Sabat i Czarownice z East Endu (tylko skończyły sie na 2 sezonach z niedokończonymi wątkami).

ocenił(a) film na 3
Blair

Ale ja nie szukam:-)
Goodbye horses!
https://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close -20170426/

ocenił(a) film na 7
missdesire

Polowanie na czarownice z Cagem :)

ocenił(a) film na 7
missdesire

Są oczywiście jeszcze seriale "Czarodziejki" i "Sabrina - nastoletnia czarownica".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones