PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765527}

Historia zemsty

Vengeance: A Love Story
5,6 5 258
ocen
5,6 10 1 5258
Historia zemsty
powrót do forum filmu Historia zemsty

ale on chyba przestał uwielbiać swoich fanów. Jeszcze kilka takich szmir i będzie po nim. Szkoda.

ocenił(a) film na 8
carmen8_fw

Swoje lata ma, a nikt kasą nie pogardzi. To mój ulubiony aktor i nawet jak film nie jest hitem to i tak miło mi się na niego patrzy :)

carmen8_fw

Kasa. Chodzi wyłącznie o kasę. Reszta nie ma znaczenia.

Jedynym dobrym filmem od czasu "Family man" był Knowing (2009). Cała reszta to zwykłe popłuczyny.

Mrok

Widać, że jesteś nieobeznanym w temacie jełopem, bo jechanie "Tokareva" (2014) to czysta kpina.
A to tylko jeden z wielu przykładów (udanych filmów Nica Cage'a z ostatnich lat.

Black_Metal_666

To że coś się Tobie dzyndzlu rybi podoba, nie oznacza że każdemu musi.
Rozumi warzywo?

Mrok

1) Dzyndzle to ty obsysasz, frajerska chmuro.

2) Jeżdżenie po N. Cage'u jest bardzo modne, tylko że ta "krytyka" jest z dupy,
bo całkowicie bezpodstawna, a ty się do tego dorzucasz łajzo.

Black_Metal_666

Strzelasz focha z słowa prawdy i zachwycasz się "gwiazdą", której sława przeminęła.
No i o czym mam z takiem niedorozwojem gadać? ;)

Precz.

Mrok

To nie "foch" tylko zdumienie nad tym, jak można być taką
krytykującą bezpodstawnie jak ty łajzą?! :)

Po 2009 jest od chu*a świetnych produkcji z Niciem Cage'em, a tu kilka przykładów: "Anatomia Strachu", "Ghost Rider: Spirit Of Vengeance", "Bóg Zemsty", "Piekielna Zemsta", "Polowanie Na Czarownice", "12 Godzin", "Polowanie Na Łowcę", "Tokarev". Ile widziałeś z tych filmów?! Pewnie mało albo nawet i nic. Więc zamiast tak bezsensownie mleć ozorem to byś się zabrał za oglądanie, bo jest co oglądać.

Black_Metal_666

"Polowanie Na Czarownice" , "Polowanie Na Łowcę", "Bóg Zemsty" to akurat dobre produkcje ;)

użytkownik usunięty
jacek123

Przecież Cage to Oscarowy aktor. Zostawić Las Vegas i jego Ben, to filmowe perełki
Pan życia i śmierci
zły porucznik
czy stricte przygodowy 'Skarb narodów"
to naprawdę dobre filmy i świetne Cage kreacja, dlatego żal patrzeć na niego w takim filmie, poprostu żal :(

użytkownik usunięty

Jeszcze 8mm i moje ukochane Miasto Aniołów.
To naprawdę dobry aktor, potrafi oddać rolę dramatyczną jak i komediową ....

carmen8_fw

Nie kumam, czy nikt z was tego nie widzi, że on jest tragicznym aktorem ? Grał w wielu naprawdę dobrych filmach, ale jego gra aktorska to jakaś porażka, większego drewna nie widziałem, zobaczcie jego mimike w naciągaczach, tak nieudolnie próbuje udawać te swoje tiki nerwowe, że zakrawa to o parodie

carmen8_fw

a ja nigdy goscia nie lubilem i zazwyczaj odpuszczam z nim filmy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones