PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706470}
6,5 720
ocen
6,5 10 1 720
7,3 3
oceny krytyków
Hipopotamy
powrót do forum filmu Hipopotamy
mariouszek

Też się zastanawiam...

ocenił(a) film na 6
mariouszek

Jeśli uznamy że biologia jest bazą a kultura nadbudową - może to ostrzeżenie, że tracimy nadbudowę, lub żeby nie uzasadniać naszych działań przez proste odwołanie się do bazy...

ocenił(a) film na 4
mariouszek

Mnie to wyglądało na zachowania typowe u zwierząt - w naturze też się zdarza, że samce zabijają młode.
ale nie rozumiem po co to przenosić na ludzi. Pomysł z bazą i nadbudową ciekawy, jednaj nie przekonuje mnie. Nie widzę sensu pokazywania zabijania dzieci, żeby później pokazywać akty. Nasuwa mi się tylko bardzo infantylny komentarz: bleee!
Ale może ktoś mnie przekona do zmiany opinii.

ocenił(a) film na 7
treponema

Faktycznie nie rozumiałem sensu tej animacji. Film zapowiadał się ciekawie, ale był w konsekwencji niesmaczny. Zabijanie dzieci było całkowicie niepotrzebne.

ocenił(a) film na 8
mariouszek

Odpowiedź jest w tytule. To naturalne zachowanie hipopotamów, tyle w ich roli występują ludzie.

ocenił(a) film na 9
mariouszek

Założyłem o tym sąsiedni temat. Jest ich ledwie 5, więc łatwo znaleźć. Powiem tyle, że wg mnie nie chodzi o skojarzenia ze zwierzętami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones