PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35489}

Herkules i Amazonki

Hercules and the Amazon Women
6,2 1 897
ocen
6,2 10 1 1897
Herkules i Amazonki
powrót do forum filmu Herkules i Amazonki

Nareszcie mam ten tytul na Dvd! Mysle, ze nalezy zaczac ogladanie przygod Herkulesa wlasnie od tych 5 filmow telewizyjnych, poprzedzajacych serial. Nastepnie 6 sezonow Herka + 6 sezonow Xeny i jestesmy uzaleznieni. Ze mna bylo inaczej - zaczalem od pojedynczych odcinkow Xeny, za jakis czas obejrzalem kilka odcinkow Herkulesa (ale juz wtedy mnie ,,chwycilo''). Dopiero cztery lata temu, zaliczylem wszystko w odpowiedniej kolejnosci. Ostatnio przeczytalem ze zmarla aktorka Tawny Kitaen (grajaca postac Deianeiry). Kiedy grala w Herkulesie, byla bardzo piekna! Jak bede mial juz wgranego Lektora PL i napisy do kopii Dvd 1:1, to zaczne maraton Herka i Xeny - juz nie moge sie doczekac! Pozdrowienia dla wszystkich fanow obu seriali!

ocenił(a) film na 10
alien1369

Sorry, drobna korekta! Jak slusznie zwrocila mi uwage moja siostrzenica, swiezo po obejrzeniu kompletu sezonow Herka i Xeny : ,,...Przygode z Herkulesem, nalezy zaczac od pilota serialu, czyli ,,Young Hercules'' - Ian Bohen, nastepnie ,,Young Hercules'' - Ryan Gosling i dopiero ,,Hercules The Legendary Journeys'' - Kevin Sorbo. A to dlatego, ze w ,,Mlodym Herkulesie'' poruszone sa watki np. Nemesis, Sereny etc,, ktore maja kontynuacje w ,,doroslym'' Herkulesie....''. Tak wiec zaczne maraton od ,,Young Hercules''. Pozdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones