PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34282}

Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
7,7 416 719
ocen
7,7 10 1 416719
7,5 33
oceny krytyków
Harry Potter i więzień Azkabanu
powrót do forum filmu Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry na TVN

ocenił(a) film na 7

Zauważył ktoś, że normalnie film trwa 141 min, a na tvn zostało na niego przeznaczone 155 min. Biorąc pod uwagę, że reklamy trwają około 40 min sam film jest emitowany co najmniej kilkanaście minut krócej. Wie ktoś jak tvn zyskuję ten czas? Film puszczony w szybszym tempie lub wycinanie scen? Porównując na losowych 10 minutach filmu wobec tego puszczonego z DVD można zauważyć jakieś kilkudziesięciu sekundowe przesunięcie... Ciekawe :)

Inlline

Wersja kinowa trwa 136 minut, więc daje to kilka minut więcej na reklamy :)

Inlline

Już znamy odpowiedź na to pytanie, film leciał dłużej o dziesięć minut niż zakładano, miał się skonczć 22:35 a leciał chyba do 22:45

ocenił(a) film na 8
Anakin_Skywalker

chyba nawet do 22:50 jak nie dłużej, zajął trochę czasu przeznaczonego dla następnego filmu

użytkownik usunięty
klczk

tak, tyle właśnie leciał z napisami :)

użytkownik usunięty
Anakin_Skywalker

do 22:50 jak były napisy patrzałem było 22:45 poza tym reklamy były krótsze gdyby ktoś nie zauważył, i pierwsza i ostatnia. Po drugie w gazetach zawsze są błędy, wiedziałem że coś mi z tym czasem w gazetach nie gra, bo żeby skończyć o 22:35 musieliby pierwszą reklamę puścić o 21:00 a normalnie było o 20:40.

dla ciekawości jutro leci powtórka i powtórka trwa 175 minut czyli zwyczajny błąd.

ocenił(a) film na 7
Inlline

Uwzględniając nawet to, że film skończył się 10 min dłużej dalej coś jest nie tak. Podczas filmu puściłem równolegle film z DVD na lapku. Po 10 min tvnowski film wyprzedzał ten z dvd o około 40s. Nie śledziłem różnicy zbyt dokładnie, ale jestem ciekawy czy był puszczany po prostu ciut szybciej czy podcinali pewne sceny. Na całym filmie było by to około 10 min oszczędności czasu.

użytkownik usunięty
Inlline

nic nie podcinali bez przesady, nie widziałem różnicy a film znam na pamięć. Po prostu były krótsze reklamy, jutro jest powtórka o 16:05 i film leci 175 minut czyli tak jak powinien lecieć wczoraj, zwyczajnie po prostu gdyby ktoś nie zauważył ostatnia reklama była krótsza, nie było sponsorem programu itd. Pierwsza reklama też była krótsza a pierwsze zawsze trwają 10 minut wczoraj trwała niecałe 10... 7 minut max.

użytkownik usunięty
Inlline

poza tym takie zródła podali w gazecie, ufajmy gazetom a zimą będziemy w klapkach chodzić. Często są błędy w takich reklamach.

ocenił(a) film na 10

Przecież tu nie chodzi o gazety. TVN źle podał do ogólnej informacji godzinę rozpoczęcia kolejnego filmu. Przecież nawet w EPG, gdy w tv wyświetlałeś info było, że film jest do 22:30...

użytkownik usunięty
Inlline

141 kolego drogi to jest czas trwania blu ray, natomiast dvd 136 ufaj dalej gazetom to zajdziesz daleko.

ocenił(a) film na 7

Nie ufam żadnym gazetom tylko podzieliłem się swoimi obserwacjami. Film jest emitowany w niezauważalnie szybszym tempie. Telewizja kłamie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones