PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623521}
4,5 24 729
ocen
4,5 10 1 24729
3,8 11
ocen krytyków
Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć
powrót do forum filmu Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć

masakra

ocenił(a) film na 1

naprawdę winszuję temu kto zdołał to przetrawić za jednym zamachem. Totalne dno,syf i malaria. Myślałem że to parodia.

ocenił(a) film na 3
jackc1977

Parodia to dobre określenie. Również mam takowe odczucie. Szkoda...

ocenił(a) film na 4
jackc1977

Mi jakimś cudem udało się dotrzeć do końca za pierwszym razem i mogę uczciwie powiedzieć, że gorzej już nie dałoby się spieprzyć żadnego filmu - totalna porażka! Zniewieściali aktorzy i sztuczne mało kobiece aktorki. Do tego bezpłciowa fabuła i taki sam scenariusz. Jak ktoś słusznie zauważył - policzek dla widzów trudny do wybaczenia...

jackc1977

Absolutne okaleczenie, zbrodnia, skaza na obliczu polskiego kina. Pociąć to ścierwo, spalić, a prochy rozsypać w najdalszych zakątkach globu. Twórca tej próbki gówna powinien zapier***ać na galerze z Mauserem w dupie. Ot co, drogi panie, że tak powiem kolokwialnie, Ch*j, dupa i kamieni kupa...

ocenił(a) film na 1
jackc1977

Powinni wytarzać w smole i pierzu tych, co przyczynili się do powstania tego "dzieła". Ten kaszan powstał chyba specjalnie, by zochydzidzić postać Klossa

ocenił(a) film na 9
jackc1977

A jednak Karewicz jak zwykle stwarza mistrzowską kreację

ocenił(a) film na 1
jackc1977

Cały ten vega to syf i parodia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones