PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623521}
4,5 24 729
ocen
4,5 10 1 24729
3,8 11
ocen krytyków
Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć
powrót do forum filmu Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć

... za ostatnią scenę reżyser powinien dostać po łapach! Charakteryzacja Żmudy - tragiczna, wcielenie w rolę staruszki - tragedia, głos - tragedia! Mikilski + młoda Żmuda = tragedia...

ocenił(a) film na 1
Teppou

Dla mnie wogole idiotyczny pomysl ta charakteryzacja powinna zagrac inna aktorka tak jak bylo z Hans i wogole caly film nie udany.

ocenił(a) film na 2
kinoman1985

To właście zasugerowałem :)

Teppou

Ja w ogóle nie rozumiem, czemu ucharakteryzowali ją na staruszkę. Jeśli dobrze rozumiem, akcja dzieje się jakieś trzydzieści lat po wydarzeniach wojennych? No to bohaterka Trzebiatowskiej powinna mieć dopiero 47 lat. To jeszcze nie czas na taką babciowatość!

ocenił(a) film na 4
al_jarid

Tylko że te 30 lat spędziła w łagrze,dlatego taka zniszczona.

Faith_Armor

...a tam czas biegł potrójnie?

ocenił(a) film na 4
samael07

W pewnym sensie tak.To obóz pracy nie wiezienie z tv w celi.Jeśli chodzi o łagry Sowieckie polecam książkę "Inny świat" Gustaw Herling-Grudziński.Był ok 3 lat w łagrach i widział po sobie i po innych skazańcach co robi z ciałem praca po 14 godzin na dzień o racjach żywnościowych jak dla 4 letniego dziecka.

al_jarid

Powinni ją postarzeć, ale nie w tak kiepski sposób. Charakteryzacja na poziomie pewnego "śpiewanego" show z Polsatu.

Teppou

brak konsekwencji w filmie. zrobione na odpie...l. Jakby nie można było podstawić starszej aktorki :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones