PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107882}
8,0 85
ocen
8,0 10 1 85
Hannibal the Conqueror
powrót do forum filmu Hannibal the Conqueror

a ja tam niewiem o co wam chodzi fakt po najgorszym z jego filmow jakim byl Riddick (czemu nie
utrzymal klimatu jaki stworzyl w pierwszej godzinie filmu tylko polecial na jakies przyjaznie itp to
niewiem bo zepsul calkowicie film to ja niewiem co nim kierowalo ) wielu z Was moze miec obawy
co do jego roli Hannibala ale jestem pelen nadzieji ze to bedzie ta rola w ktorej rozje.... wszystkich
na lopatki....bynajmniej na to licze i wybiore sie napewno do kina na to w holandii bo tu niestety
musialem emigrowac z naszego kraju :(

misiek1234

"niestety musiałem emigrować".... i to 'niestety do holandii' . To weź nie p.i.e.r.d.o.l. cielaku znikąd i wracaj do 'swojego' kraju jak Ci tak źle w holendriowie albo nie w.p.i.e.r.d.a.l.aj do komentarzu o filmie jakichś swoich obs.ranych żali czy popisówek

nikone

wez s.p.i.e.r.d.a.l.a.j buraku bez szkoly musialem bo w pl nie bylo przyszlosci jak sie tobie udalo to spoko nie kazdy ma takie szczescie ale nie cisnij mnie mule bagienny jak nie znasz realiow kretynie z.j.e.b.a.n.y. a zalisz to sie ty swoimi wypocinami i cisnieciem po innych ludzi pozdroo matole

misiek1234

gdzie tu żale nie wiem, sadź tulipany nie fiierdol misiek

nikone

szkoda slow na ciebie tyle w temacie

misiek1234

to po c.h.u.j. się tu użalasz i temat ciągniesz jak kondom, weź na klate tulipana i bucha na ból dupy może przejdzie ci zagubiony jasio i da ci lek na twój pożal się boże tragizm

nikone

buhahaha jaki ty smieszny jestes opowiedz jeszcze cos zabawnego posmieje sie z twojego kretynizmu zajebiste teksty dawaj dalej !!!!!

misiek1234

a to nie poużalasz się jeszcze troseckę nad sobą ??

nikone

ja sie tam nie uzalam nad soba wbiles sobie chore akcje czlowieku z calego mojego opisu wyrwales ze wyjechalem niestety do holandii i ze tam musze ogladnac ten film wiec stary naucz sie wyciagac z calego tekstu bzdury a potem cisnij dawaj pocisnij jeszcze mi cos smiac sie mi chce bardzo juz na twoja odbitke zreszta czym mozesz mnie zaskoczyc k.u.r.w.a. glupota jedynie buhahaha.dawaj zaskocz mnie pajacu

misiek1234

a zreszta lepiej skasowac juz ten wpis bo z glupota twoja sie nie wygra :P

misiek1234

oj tam oj tam nie strasz nie strasz misiaczku, ja se nic nie wbiłem tylko taka prawda i nie wybielaj gówna cielaku tylko kasuj albo pi.erdol to lub weź to siebie ale nie rozdrabniaj

nikone

dobra dobra poklocilismy sie jest git niema sensu ciagac tematu :) chyba ze tam dalej chcesz cos mi wrzucaj to cisnij ja tam za stary jestem na klotnie tym bardziej ze jak patrze o co to tym bardziej tak tak mozesz pisac ze wybielam gowno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones