PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97077}

Gwiezdne wrota: Dzieci Bogów

Stargate SG-1: Children of the Gods
7,4 8 824
oceny
7,4 10 1 8824
Gwiezdne wrota: Dzieci Bogów
powrót do forum filmu Gwiezdne wrota: Dzieci Bogów

Wytrzymałam pięć odcinków i dałam sobie spokój. Prymitywne, naiwne. Polecam dla 7-9-latków.

ocenił(a) film na 8
Halistra

PRymitywne - takie bardzo negatywne słowo. prymitywne to było Kac Wawa..

serial jest fakt miejscami bardzo naiwny, ale chodzi tu nie o głęboką historię, a proste przesłanie. i tak zgadzam się że celowane w targeto 10-15 lat.
ale gdybyś obejrzała chociażby dwa sezony - myślę żebyś zmieniła zdanie. Bardzo lekkie sci-fi, nie głupie, z pomysłowymi historiami i świetnym poczuciem humory (szczególnie w wykonani Richarda Deana Andersona). wg mnie warto - odprężające.

NIe jest to serial dla osób poszukujących głębokiego, twardeogo sci-fi. Ale fani space opery nie zawiodą się.

posith

A ja myślę, że nie chodziło tu o ani o głęboką historię, ani o proste przesłanie tylko o zrobieniu kasiory ;].

ocenił(a) film na 8
Private_Witt

Myślę że ten serial (czy ten film) to jakiejś wielkiej kasiory nie przyniósł. i nie taki był cel :) gdyby było inaczej to budżet serialu byłby dużo większy i także jego realizacja stałaby na wyższym poziomie (chociażby takim poziomie realizacyjnym jak BSG).

ocenił(a) film na 10
Halistra

... to nie jest głupie , lecz nie trafia w twój gust - popularność przeczy twej opinii , gdyż nakręcono 10 sezonów i dwa pełnometrażowe . A
następnie 5 sezonów równolegle Atlantis i 2 sezony Universe . Wolę to niż gnijącą pannę młodą bo dla mnie to jest głupie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones