PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97077}

Gwiezdne wrota: Dzieci Bogów

Stargate SG-1: Children of the Gods
7,4 8 818
ocen
7,4 10 1 8818
Gwiezdne wrota: Dzieci Bogów
powrót do forum filmu Gwiezdne wrota: Dzieci Bogów

Kontynuacja

ocenił(a) film na 9

Chodzi mi o to czy jest jeszcze dalszy jakby tego filmu bo bez sensu się kończy (moim zdaniem) i ciekawa jestem czy uratują skarę i żonę daniela, co się stanie z tym żołnierzem któremu ten nwm jak to nazwać "tasiemiec wąż" ooo kosmita... Wgryzł się w szyję ?? Z góry dzięki za odp... :*

ocenił(a) film na 9
skaliczek2000

Dalszy jakby ciąg* miało być...

ocenił(a) film na 9
skaliczek2000

Gwiezdne wrota: Dzieci Bogów to pilot serialu Gwiezdne Wrota
http://www.filmweb.pl/serial/Gwiezdne+wrota-1997-34050

Ten serial to zdaniem wielu najgenialniejszy w historii Sci-Fi. Polecam zdecydowanie. !0 sezonów doskonałej zabawy.

Dobrosz_65

Jest zdecydowanie najlepszym serialem na podstawie filmu. Dodatkowo w 7 sezonie zaczyna się równolegle akcja serialu Stargate atlantis i w tej kolejności należy je oglądać bo tylko tak zachowuje się sens. Po zakończeniu sg-1 koniecznie the ark of truth i continuum. Wisienka na torcie jest Stargate univers ale niestety nie dokończony

ocenił(a) film na 7
skaliczek2000

Troszkę jeszcze jest. Jakieś... 17 sezonów i dwa filmy kinowe :) Aha. No i jeden film kinowy, który był wcześniej. Razem około 350-400 odcinków :)

ocenił(a) film na 9
AJGOR_2

354 odcinki i 3 filmy

ocenił(a) film na 9
skaliczek2000

Własnie rozwaliłeś system tym pytaniem. Myslałem, że to nie jest mozliwe, żeby ktoś kto oglada SF nie wiedział o serialu SG1

ocenił(a) film na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones