PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97077}

Gwiezdne wrota: Dzieci Bogów

Stargate SG-1: Children of the Gods
7,4 8 818
ocen
7,4 10 1 8818
Gwiezdne wrota: Dzieci Bogów
powrót do forum filmu Gwiezdne wrota: Dzieci Bogów

Bez sensu

użytkownik usunięty

Moim zdaniem robienie z pierwszych odcinków serialu filmu i dodanie paru scen to poroniony pomysł:(

ocenił(a) film na 8

Już nie taki poroniony. Children of the Gods został poddany obróbce poprawiono niektóre efekty specjalne, niektóre zmieniono i wypuszczono na DVD. Poza tym te pierwsze dwa odcinki zawsze był puszczane jako jedna całość.

ocenił(a) film na 7
reese

Prawda, ale w końcu jest to pilot serialu, z reguły pierwsze 2 odcinki puszcza się razem, a tak btw. to jakiś strasznych zmian nie ma.

ocenił(a) film na 8
piotrek_gawlowski

Jedynie podrasowane efekty i kilka scen usunięto lub wstawiono. Generalnie kosmetyka.

ale nie każdy pilot ma jest "tu" jak oddzielny film... chyba... w każdym razie nie powinien być

ocenił(a) film na 8
Wookie_LG

Bo to nawet nie jest standardowy pilot bo większość seriali ma normalne 40 minutowe piloty a tutaj mamy prawie półtoragodzinny film teraz jeszcze specjalnie podrasowany na potrzeby wydania DVD i za oceanem można go nawet kupić jako film telewizyjny.

Nie całkiem bezsensu, film powstał po prostu dla fanów, żeby powspominać jak to się wszystko zaczęło, a także żeby wyciągnąć jeszcze trochę kasy od nas (kto im zabroni :) ). Oczywiście obejrzałem poprawioną wersję i nie wiem w jakiej jakości to widzieliście, ale ja muszę powiedzieć że różnice widać w efektach od razu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones