PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525}

Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
8,1 305 022
oceny
8,1 10 1 305022
8,4 36
ocen krytyków
Gwiezdne wojny: Część V Imperium kontratakuje
powrót do forum filmu Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje

...film tylko dla fanów gwiezdnych wojen.. a tak to lepiej go omijać szerooookim łukiem ;p z resztą jak wszystkie części tego śmiesznego filmu :D:D

ocenił(a) film na 10
tomi1988

raczej subiektynwie.

użytkownik usunięty
tomi1988

Prawda jest taka, że gdy film wchodził na ekrany kin śmiesznym wcale nie był - poziomem wykonania i jakością efektów specjalnych rzucał na kolana.

ocenił(a) film na 10
tomi1988

Twój obiektywizm, sposób wypowiadania się i argumentacja rzucają na kolana.

ocenił(a) film na 7
Apophis_

dziękuje mistrzu Apophis.. taki miałem zamiar.. "niech moc będzie z Tobą" :] :] buhahaha..

tomi1988

Gdyby George Lucas się o Tobie dowiedział, tomi 1988 to by się załamał, fabuła star wars rozciąga się na więcej niż 50 tys. lat ;)
Książek jest przypisanych na fabułę gwiezdnych wojen powyżej 200 ;} komiksów też nie jest mało :D
http://ossus.pl/biblioteka/Strona_g%C5%82%C3%B3wna - tutaj znajdziesz wszystko co związane z Gwiezdnymi Wojnami i zapewniam Cię że spokojnie dorasta to do fabuły władcy pierścieni ;} przykładowo wejdź w bitwę o kashyyyk która jest na głównej stronie i wchodź w poszczególne odnośniki, zobaczysz ile tego jest...

Wiesz kim była Tenel Ka? Jacen Solo? Darth Revan? Postacie przedstawione w tych sześciu filmowych częsciach to około 8% postaci istniejących w fabule gwiezdnych wojen

użytkownik usunięty
Micman1995

Najbardzie udana część sagi. Film miał premierę 1980 to coś mówi.

ocenił(a) film na 7

...z filmami jest jak z muzyką.. to co podoba się mi nie musi się podobać Tobie..i na odwrót..ja swojego zdania nie zmienie bo wielkokrotnie próbowałem zobaczyć którą kolwiek z częsci i za każdym razem musiałem wyłączyć..pzdr

użytkownik usunięty
tomi1988

A obejrzałeś/obejrzałaś jedną całą część? Co do muzyki ja lubię Kult, Kazika, Buldog, Lao Che, The The, Kaczmarskiego i Manhattan.

dobre gusta

użytkownik usunięty
PPWojtek

Dzienki.

ocenił(a) film na 10
tomi1988

musiałeś wyłączyć? to nie wiem, może jesteś za głupi, żeby zrozumieć, a tym bardziej docenić ten film i wyłączasz go czym prędzej, bo wstydzisz się sam przed sobą do tego faktu przyznać.

ocenił(a) film na 9
Micman1995

George Lucas nie tworzy EU go tworzą fani i inni twórcy.GL jest odpowiedziany przede wszystkim za 2 trylogie.

ocenił(a) film na 3
Micman1995

Idź sobie gdzieś zaruhai, albo przynajmniej zjedź na ręcznym...

tomi1988

Gdyby nie to jedno słówko - to można by olać taką pustą wypowiedź ale...

..."OBIEKTYWNIE" to jesteś tępakiem.

tomi1988

Ale pieprzycie, ilekroć oglądam SW (stara trylogia) z kimś kto pierwszy raz się z tym spotyka kończymy seans zachwyceni. No tak, ja też :D

ocenił(a) film na 10
Szlafrok

Oglądam nty raz, a reakcja zawsze taka sama "Łaaaał". Dzisiaj obejrzę n+1 raz :D

użytkownik usunięty
tomi1988

Co Ty chcesz - optymistyczna opowiastka z odległej przeszłości i galaktyki - bardzo dobra do wychowywania małych dzieci - nigdy nie chciałeś "być jak' Lucke, nie bałeś się Ludzi Pustyni, nie imponował Ci majestatyczny Obi wan? ;-)

ocenił(a) film na 10
tomi1988

włącz sobie haua albo na wsulnel,,,,,,,,

ocenił(a) film na 9
tomi1988

Imperium kontratakuje jest moją ulubioną częścią star warsów a pozatym tomi1988 to troll.

tomi1988

obiektywnie? Nie wyglądasz na normalna osobe.
Dla gwiezdne wojny to kawał wspomnień o których nie zapomne.
Oryginalna historia postacie ,plenery oraz efekty specjalne.
Fajny jest ten film ;) wystawiam 8/10

ocenił(a) film na 7
Appanage

..tak , tak ja jestem trollem bo nie podoba mi się to co podoba się Tobie.. typowe zachowanie "dzieciaka" ;p jak już mówiłem dla mnie gwiezdne wojny to nieporozumienie a słowo "obiektywnie" było prowokacją co nie zmiania faktu co sądze o całej sadze. pzdr

tomi1988

Nie twierdze,że jesteś trollem.Po prostu mógłbyś przedstawić argumenty
a wtedy byłoby ciekawiej.

Nie zabronie ci tego nie lubić.Tylko sądziłam ,że więcej na ten temat napiszesz :)

ocenił(a) film na 7
tomi1988

..co do "trolla" było to kierowane do użytkownika wyżej. Co do "gwiezdnych wojen" starałem się kilka razy zobaczyć w całości choć jeden i niestety nie dałem rady z różnych powodów (kompletnie mnie nudził i nie wciągał, raz zasnołem). Dla mnie to wystarczający argument, nie oceniam filmu ze względu na popularność i na to ilu osobom się podoba, jestem szczery w stosunku do siebie i świata. Za pewne są jakieś filmy które Cię kompletnie odrzuciły, nudziły i w ogóle nie wciagąły, które wolałaś wyłączyć ;p

ocenił(a) film na 9
tomi1988

Każdy ma swoje gusta, według mnie film był świetny tak jak i reszta części Gwiezdnych Wojen.
A tak w ogóle mam wiadomość dla fanów sagi że Lukas pracuje nad kolejną nową trylogią Gwiezdnych Wojen i kolejnej 7-ej części można się spodziewać około 2014 roku .

Mojzesz_trzeci

Na pewno nie tak szybko. Na razie Lukas przenosi sagę na 3D. Podobno w 2018 może wyjść VII epizod. Chyba że coś się zmieniło.

ocenił(a) film na 9
neo_angin

chyba masz racje.

ocenił(a) film na 4
tomi1988

też próbowałem obejrzeć jakąkolwiek część gwiezdnych wojen, ale żadna mi nie wchodzi...

tomi1988

ja obejrzałam 15 min filmu i zasnęłam :D

ocenił(a) film na 8
Diablicaaa

Ty nie oglądałaś żadnej części, tylko chcesz się zemścić za twój ukochany Zmierzch.

ocenił(a) film na 10
Diablicaaa

Słoneczko, nie wypowiadaj się tylko po to żeby powkurzać fanów sagi. Niektórzy na prawdę lubią SW, za to coraz mniej lubią ciebie

part3m

Ale ja oglądałam to i naprawdę uważam za beznadziejny film :)

ocenił(a) film na 10
Diablicaaa

jeżeli jesteś w stanie zasnąć po 15 minutach ESB, to jesteś bardzo ciekawym przypadkiem. przez ostatnie kilkanaście lat nie zdarzyło mi się usnąć na żadnej z części SW, nawet na ataku klonów.

poza tym przeczytałem do tej pory że film jest beznadziejny i nudny, ale czy mógłbym się dowiedzieć dlaczego?? co w nim beznadziejnego? co nudnego?

part3m

mi się nie podoba charakterystyka.

ocenił(a) film na 10
Diablicaaa

charakterystyka czego? proszę o rozwinięcie

ocenił(a) film na 10
Diablicaaa

też jestem ciekaw o jaką charakterystykę chodzi?

sleeep

no najlepszy i najmocnieszy jest ten staruszek zielony, wtf ?! to nie logiczne ... i nie realne .

Diablicaaa

Yoda....

ocenił(a) film na 9
Diablicaaa

Pod każdym negatywnym komentarzem jest twoja wypowiedz. ? Coś niesamowitego, jeszcze takiego dziwaka nie widziałem....

mattian23374

dziwakiem jesteś ty skoro nie potrafisz określić ile jest negatywnych tematów, jeżeli pod każdym jest moja wypowiedź to okolo 100 tematów musiałam odwiedzić, nawet tego nie wiedziałam :O .
Mam prawo do opinii kretynie więc co tutaj dużo pisać dzieciaku ogarnij się .

ocenił(a) film na 9
Diablicaaa

Masz prawo do opinii, ale to nie zmienia, faktu że wszędzie piszesz te swoje, beznadziejne komentarze. Widzisz jak byś była mądra, to napisała byś jeden temat... Argumentów też masz zero, zresztą poziom twojej Inteligencji nie jest za wysoki, i wcale mnie to nie dziwi. Idź lepiej, oglądaj te swoje bezsensowne i beznadziejne filmy.
Kretynem to możesz nazywać kolegę, ale zresztą przecież ty i tak tego nie zrozumiesz.... ( jesteś za głupia)

mattian23374

cierpisz na ataki hipokryzji i nie potrafisz przyjąć negatywnych komentarzy na temat twojego tego bezsensownego filmidła, powinieneś się leczyć . !

ocenił(a) film na 9
Diablicaaa

No i widzisz, i taka jest z tobą rozmowa. Nic tylko się śmiać....

Diablicaaa

Dziecinko wracaj do Zmierzchu i odczep się od klasyki starszej od ciebie

użytkownik usunięty
mattian23374

Popieram Cię panie Kolego
Ten droid( tak porąbanych ludzi nie ma) widzi u inncyh złe zachowanie brak kultury nazywa hipokrytami
Tu tylko pasuje biblijny cytat - Ona widzi drzazgę w twoim oku a belki w swoim już nie proponuje ci przeczytaj te posty są na 6 stronach i powiedz kto ma ataki hipokryzji!!!

http://www.filmweb.pl/film/Gwiezdne+wojny%3A+Cz%C4%99%C5%9B%C4%87+VI+-+Powr%C3%B 3t+Jedi-1983-547/discussion/0+10,1891155

użytkownik usunięty
mattian23374

Jeśli ma w ogóle kolegów

użytkownik usunięty
mattian23374

cofam to złe co napisałem o tej dziewczynie

Diablicaaa

haha no ktos kto ocenia zmierzch na 10 a gwiezdne wojny na 1 musi byc totalnym debilem

ocenił(a) film na 10
WariatFuriat4z10

zgadzam się w stu procentach ;)

użytkownik usunięty
Diablicaaa

Kolejny pokaz kultury
Czas zacząć odzywać się do ciebie w ten sposób
Nazwałaś tego człowieka kretynem . Czy to nie za delikatnie?

ocenił(a) film na 10
Diablicaaa

"Zielony staruszek" wtf? Przecież to nie jest przedstawiciel ludzkiego gatunku! Czy wiesz, że Star Wars to science fiction (SF)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones