PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754400}

Gwiazda szeptów

Hiso Hiso Boshi
6,4 441
ocen
6,4 10 1 441
6,7 6
ocen krytyków
Gwiazda szeptów
powrót do forum filmu Gwiazda szeptów

Podczas seansu ok. 10 osób wyszło z sali kinowej. Trochę mnie to dziwi, bo już oglądając trailer wiadomym było, że nie będzie to film z wartką akcją czy litrami tryskającej krwi, co było swego czasu znakiem rozpoznawczym Siona Sono. Wg mnie film jest rewelacyjny. Dzieje się w nim niewiele, ale poruszył mnie dogłębnie. Polecam z całego serca widzom cierpliwym.

Dr_Gonzo35

Zgodzę się i nie zgodzę. Z jednej strony film jest wielki ale dzieje się w nim bardzo wiele. Potrzeba komunikowania się między ludźmi, pozostałości i konsekwencje potwornych wydarzeń historycznych, działanie nowoczesnej technologii, spełnienie życiowe. To tylko niektóre tematy jakie ten film porusza, dodam jeszcze od siebie że jest to absolutne mistrzostwo samo świadomości i wykorzystania obrazu w celu dopełnienia historii. Piękno w wielu scenach, minimalizm który zachwyca, mogę tak bez końca. Sono zwaliłeś mnie z nóg.

kucuser

żeby chociaz pobawila sie paluszkiem

ocenił(a) film na 3
Dr_Gonzo35

Tu nie chodzi o cierpliwość, lecz o pustkę wiejącą z tego filmu, którą Ty sobie wypełniłeś... właśnie - czym?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones