PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=505704}
5,7 212
ocen
5,7 10 1 212
Gunless
powrót do forum filmu Gunless

Widziałam zwiastun i kilka filmików 'making of'. Zapowiada się bardzo ciekawie. Paul jak zwykle zabłyszczy.

Bless

ocenił(a) film na 4
Gorgo_

Też czekam na ten film, chociaż przeczytałam kilka niepochlebnych recenzji na jego temat. Cóż, ocenię jak zobaczę.

vento

Zapewne ów niepochlebne opinie wystawili amerykańscy krytycy. Paul słynie z miłości do ojczyzny, a jak wiadomo Jankesi traktują Kanadyjczyków jak ludzi drugiej kategorii. Właściwie oni wszystkich tak traktują :p


Bless

Gorgo_

Film już można pobrać. Znajdziecie go na forach warezowych :) Muszę obejrzeć i zobaczyć :D

użytkownik usunięty
Gorgo_

Ten film idealnie pasuje do mojej definicji przeciętniaka. Nic szczególnego, bajeczka ale obejrzeć można.

ocenił(a) film na 7
Gorgo_

Całkiem zgrabne kino. Bez eksplozji, niepotrzebnych strzelanin ale ogląda się przyjemnie. Nie można się przyczepić do dłużyzn bo tych nie ma. Akcja płynnie przechodzi ze sceny do sceny i nim się można obejrzeć jest po filmie. Jak ktoś nie ma specjalnie wygórowanych oczekiwań odnośnie westernu to ten lekki film z nutką humoru można spokojnie polecić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones