PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=822280}

Grzeczni chłopcy

Good Boys
6,6 18 292
oceny
6,6 10 1 18292
6,6 16
ocen krytyków
Grzeczni chłopcy
powrót do forum filmu Grzeczni chłopcy

Świetna komedia.

ocenił(a) film na 9

Jedna z najlepszych komedii, na której byłam w kinie :D Bardzo dużo śmiesznych momentów, cała sala non stop się śmiała. Pokazuje również ważną stronę wchodzenia młodego człowieka z okres dojrzewania, polecam wszystkim!

ocenił(a) film na 1
on_my_part

SPonosorowane komentarze - film to DNO DNA - 20MIN POŁOWA SALI WYSZŁA!

ocenił(a) film na 9
Teo_Markwitz

Mój komentarz na pewno nie jest sponsorowany, jeżeli o to ci chodziło. Są gusta i guściki, każdy ma prawo do własnej oceny. Mi osobiście film się bardzo podobał i zdania nie zmieniam. Prędzej twój komentarz i ocena została wystawiona specjalnie żeby obniżyć ocenę filmu jak to w zwyczaju bywa. Zapłaciłam za bilet, poszłam do kina i nikt z sali nie wyszedł, wręcz przeciwnie, z tego co zaobserwowałam każdy bardzo dobrze się bawił podczas oglądania.

on_my_part

Ile płaca za podejmowanie watku? to chyba maja jakis aboanent złoty :-0

ocenił(a) film na 6
ocenił(a) film na 6
Teo_Markwitz

film sie komuś podobał a mi nie na bank to sponsorowany komentarz

ocenił(a) film na 7
Teo_Markwitz

HAHA, bo ktoś kupuje komentarze na filmwebie, powodzenia w życiu!

ocenił(a) film na 3
on_my_part

Masakra. zacznijmy od tego, że ten film nie jest komedią tylko dramatem! Gówniarze, którzy bluzgają na czym świat stoi! Bzdet goni bzdet w tym filmie! Ten film to szkoła i przestroga dla rodziców co mogą robić ich dzieci i przed czym trzeba ich przestrzegać!!! - Jak dla mnie nic specjalnego - Nie polecam - A kto się ze mną nie zgadza to i tak mam go w d...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones