PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543154}

Grufołak

The Gruffalo
7,5 1 326
ocen
7,5 10 1 1326
Grufołak
powrót do forum filmu Grufołak

the gruffalo

ocenił(a) film na 9

fajowa bajeczka, nawet bez tłumaczenia da się zrozumieć, polecam

ocenił(a) film na 9
krasula_1

podzielam opinie...9/10

ocenił(a) film na 7
krasula_1

Bardzo przyjemny film, ale to zdecydowanie "Day & Night" powinien zagarnąć tegorocznego Oscara

patrykDJ2009

Nie widziałem już tylko "Let's Pollute" (i pewnie nie zobaczę, bo jedyna dostępna wersja jest po francusku, a tego języka nie znam), ale póki co się zgadzam - Pixar jest bezkonkurencyjny.
Niemniej "The Gruffalo" jest uroczy.
Poza tym to jeszcze jeden wniosek z tego filmu: to był zdecydowanie rok Heleny Bonham-Carter - aż cztery filmy z jej udziałem mają w tym roku nominacje do Oscara ("Jak zostać królem", "Alicja w Krainie Czarów", "Harry Potter i Insygnia Śmierci: część I", "The Gruffalo"), sama też jest nominowana - i powinna wygrać. Mam nadzieję, że jej się to uda. :P

ocenił(a) film na 7
Davus

Zgadzam się z Tobą Davus iż Helena Bonham-Carter powinna dostać Oskara za rolę jak również Colin Firth i Geoffrey Rush.
"The Gruffalo" naprawde urocza bajka;)

ocenił(a) film na 8
krasula_1

Dla tych, co jednak wolą ten film w wersji polskiej polecam napisy własnego autorstwa. Można je znaleźć na stronie napisy24.
W miarę możliwości starałem się rymować po polsku, żeby oddać klimat oryginału.

krasula_1

urocza bajeczka :) bardzo przyjemnie się ogląda :)

ocenił(a) film na 8
Akatonka

Gdzie ją oglądaliście?

ocenił(a) film na 8
krasula_1

Dokładnie.Nie potrzebne żadne tłumaczeie.Właśnie ją oglądnąłem w oryginalnej wersji.Naprawdę świetna animacja.Dla dzieciaków i nie tylko:)Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones