PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=851391}

Groźne kłamstwa

Dangerous Lies
5,3 12 131
ocen
5,3 10 1 12131
Groźne kłamstwa
powrót do forum filmu Groźne kłamstwa

Nie wiem skąd ten hejt. Film jest dobry i na pewno wart obejrzenia. Więcej nie napiszę, bo nie chcę nikomu spoilerować. :)

Pete

Z tym ze dobry to bez przesady ale da sie obejrzeć:)

ocenił(a) film na 4
Pete

Ja uważam że obiektywna ocena tego filmu to ujdzie - na niedzielny relaks tak żeby sobie coś leciało i nawet czasami zaciekawiło spoko - ale trzymający w napięciu film, to to nie jest.

ocenił(a) film na 7
Pete

Zgadzam się z opinią. Film jest dobry, a średnia FW zaniżona.

ocenił(a) film na 9
Pete

NIE PRZEJMOWAC SIE NISKA OCENA DOMOROSLYCH WANNABE KRYTYKOW.

Zdecydowamie się zgadzam, dlatego zawyzam średnią. Myślę, że jak na zwykly thriller świetna opcja, trzyma w napięciu, ciekawe i niespodzoewane zwroty akcji na koniec; nie wiem czego szukają ci wielcy krytycy, którzy zaniżają ocenę. Zdecydowanie warto, jeśli ktoś lubi thirllery, dobrą rozrywkę i oderwanie się na chwilę od codzienności.
Naprawdę szczerze polecam.

ocenił(a) film na 9
osob666

Krytycy tego filmu chyba sa mocno zgorzknialymi ludzmi, ktorych chyba niewiele juz satysfakcjonuje.. smutne. Przytoczę doskonały komentarz z imdb podsumowujący doskonale również moje odczucia.

"Watch And See For Yourself

I'm not sure what people expect anymore? It's like nothing is good enough. Was this a masterpiece that I will watch over and over? No. Was it a good way to kill an hour and a half? Yes.

The movie was enjoyable enough. Not everything has to be blockbuster material to be good. And those criticizing the acting? I'm not sure what movie you watched, but the acting was just fine.

Was the story super original? Nah. Who care? It's an escape from reality for an hour and half. People need to chill. I'm starting to think that a lot of the reviews on here are just from bitter people who don't like anything.

Check it out and decide for yourself. You can always turn it off if it doesn't grab you in the first 20-30 minutes."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones