PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1108}

Gorzkie gody

Bitter Moon
7,6 40 172
oceny
7,6 10 1 40172
7,2 20
ocen krytyków
Gorzkie gody
powrót do forum filmu Gorzkie gody

Rozbawiła mnie "uwaga" w ciekawostkch tycząca BŁĘDU w filmie;"Mimi rozcina Ocarowi sweter, jednak w scenie z indykiem, Oscar znowu ma go na sobie w nienaruszonym stanie."!Czy autor tej..błyskotliwej uwagi nie dopuszcza myśli,że facet ,w Paryżu;na tyle bogaty by w tym Paryżu żyć i nie pracować-może mieć w szafie..pół tuzina takich golfów?:-)))

ocenił(a) film na 9
dobbiacco_attersee

Fakt. Zabawne. Szczególnie Twój wpis wywołał uśmiech na mojej twarzy. :) Sam zauważyłem całe mnóstwo takich "błędów" w ciekawostkach innych produkcji. Ludzie czasami nie myślą albo brak im elementarnej wiedzy o otaczającym nas świecie. Wracając. Ten sweter da się jeszcze jakoś obronić(Np. Pan Roman przestał być przez chwilę perfekcjonistą :D), ale czasami aż głowa boli gdy czytam niektóre mądrości. Pozostaje tylko śmiech. :)

ocenił(a) film na 9
dobbiacco_attersee

A tak w ogóle, to czym zajmował się Oscar? Albo wyleciało mi z głowy, albo na początku było jakieś wspomnienie, skąd ma pieniądze.

ocenił(a) film na 8
LukaszJarosz25

Jakiś tam fundusz. Na samym początku było wspomniane.

ocenił(a) film na 9
nikalemony

Właśnie coś mi się kojarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones