PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1108}

Gorzkie gody

Bitter Moon
7,6 40 172
oceny
7,6 10 1 40172
7,2 20
ocen krytyków
Gorzkie gody
powrót do forum filmu Gorzkie gody

Żart

ocenił(a) film na 9

Ten film jest dla mnie rewelacyjny ocena 9, ALE reżyserował i pisał scenariusz Polański, czy to nie jest tak że ten film to po prostu chwalenie się swoją żoną. Szczerze to nie wiedziałem oglądając film że oni są razem ale teraz dochodze do wniosku że po części tak może być.

użytkownik usunięty
Kempy235

Jak sam Polański powiedział: A kogo miał promować? Żonę sąsiada?

ocenił(a) film na 10
Kempy235

Pewnie, że jest w tym trochę z "patrzcie jak moja żona dobrze wygląda w lateksie", ale że są też i inne, głębsze myśli i ogólnie całość jest mocna, można spuścić na to zasłonę milczenia.
[Poza tym, jak wynika z relacji męskiej części widowni, przynajmniej Seigner faktycznie wygląda dobrze wygląda w lateksie.]

ocenił(a) film na 9
Su_albo_Andy

No ładna kobitka :)

Kempy235

Grala w Motylu i Skafandrze, do ktorego spiewala utwor "Don't Kiss Me Goodbye".
http://www.youtube.com/watch?v=4zvoc_euQ-w

P.S.
Spiewa w zespole, ktory nagral ten utwor.

ocenił(a) film na 9
Pagderic

ogladałem Motyl i Skafander. Czy to nie leciało na końcu?

Kempy235

Nie, wtedy jak L. wyszedl z lozka swojej kochanki w Lourdes, i patrzy na figurke matki boskiej w sklepowej witrynie.

ocenił(a) film na 9
Pagderic

O coś się przypomina, baardzo ładna piosenka i pasująca do tamtej sceny :)

ocenił(a) film na 8
Kempy235

Przecież Polański zawsze (a przynajmniej bardzo często) obsadzał w rolach kobiety, w których był zakochany... To normalne. Fascynowały go, były dla niego inspiracją. I zawsze pokazywał je w niezwykły sposób.

ocenił(a) film na 10
Kempy235

Cholera wie, ale Polanski jednak sexfreakiem był.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones