PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4201}

Gorzkie żniwa

Bittere Ernte
6,7 646
ocen
6,7 10 1 646
7,0 3
oceny krytyków
Gorzkie żniwa
powrót do forum filmu Gorzkie żniwa

Żenujące.

ocenił(a) film na 10

To dziwne (czy raczej godne ubolewania), że taki świetny ( i prawdziwy - może właśnie ZBYT prawdziwy?) film Agnieszki Holland nie ma polskich napisów (angielskie można znaleźć w necie:) i, jeśli dobrze rozumiem, ktoś zadbał o to, by był nieznany szerzej pojętemu polskiemu odbiorcy.

ocenił(a) film na 8
jo777

Ten film był tzw. filmem otwarcia na trwającym obecnie Festiwalu Filmów Żydowskich i polski napisy miał

ocenił(a) film na 10
Kali_na


Ale to film z 1985 roku - czyli sprzed z górą ćwierć wieku. Trochę późno doczekał się tych napisów...
Ale cóż. Cieszę się, skoro tak. Lepiej późno, niż wcale.

jo777

jedynie słyszałam i czytałam, że jest genialny, ale jakoś w tv chyba się go nie zobaczy ???

jo777

Masz rację. Żenujące jest to,że w Polsce w ostatnich kilkudziesięciu latach powstało mnóstwo świetnych filmów,które albo są zapomniane albo nieznane szerszemu gronu odbiorców. Przypomnę tylko, że "Rękopis znaleziony w Saragossie" został odnowiony dzięki staraniu między innymi Martina Scorsese. Wstyd.

ocenił(a) film na 8
jo777

Co jest takiego ZBYT prawdziwego w tym filmie? Że postacie nie są papierowe? Trochę mało jak dla mnie.

ocenił(a) film na 9
jo777

Polskie napisy znalazlam z Internecie bez problemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones