PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826763}

Gorący temat

Bombshell
6,7 29 352
oceny
6,7 10 1 29352
6,0 43
oceny krytyków
Gorący temat
powrót do forum filmu Gorący temat

Co ona ze sobą zrobiła? Nie mogę jej poznać w zwiastunie.

ocenił(a) film na 7
bromden_3

upodobniła się dzięki charakteryzacji do pierwowzoru postaci - Megyn Kelly

ocenił(a) film na 5
Kondrzej

Już myślałam że druga Zellweger...

Kondrzej

dokladnie Kondrzej

ocenił(a) film na 6
Kondrzej

Świetnie to zrobili, na początku wg jej nie poznałam, jak zupełnie inna osoba :D Nicole również miała dobra charakteryzację (ten podbródek i fryz ala kask). Genialne.

mallutka

Nicole też nie poznałam. Może i obie po botoksach ale ewidentnie była grana charakteryzacja. Charlize na pewno ma powiększony do filmu czubek nosa. A Nicole... ciężko stwierdzić co jej nałożyli a co sama sobie tym razem ostrzyknęła.

Kondrzej

Daria Zawiałow idealnie by Ją zagrała

bromden_3

moi drodzy, tego wymaga jej rola. panie w tv pracujace przed kamera nosza bardzo mocne makijaze kryjace.

justys__24

A co makijaż prezenterek telewizyjnych ma do rzeczy? W mocnym makijażu nadal wyglądałaby jak Charlize Theron. Pytanie dotyczyło jej rysów twarzy.

Zelda_fw

Ma założone soczewki i to też zrobiło swoje. Obejrzyjcie sobie zdjęcia ze Złotych Globów, nadal jest sobą...

MaliniaEscobar

Założenie soczewek nie sprawia, że zmieniają się rysy twarzy.

Zelda_fw

Super :) Jak już mówiłam, zobacz sobie zdjęcia ze Złotych Globów. Rysy twarzy te same co zwykle. Charakteryzacja w filmie zdziałała cuda.

Zelda_fw

Podejrzewam także że w filmie zrobili coś z Jej zębami.

MaliniaEscobar

Wcale nie muszę oglądać jej zdjęć ze Złotych Globów. Doskonale wiem kim jest Charlize Theron.

Zelda_fw

Bili Cie w szkole ze na wszystko reagujesz atakiem? Pewnie tak. Kolejna frajerka dowartościowuje się w internecie. Zal....

MaliniaEscobar

Ten moment kiedy uczepiła się ciebie gimbaza z prawdziwego zdarzenia. Żałosne przewrażliwione dziecko. "Reaguje atakiem"? To jeszcze nie był żaden atak. Prowokuj dalej a wtedy zobaczysz jak naprawdę reaguję atakiem.

Zelda_fw

Lecz sie :)

MaliniaEscobar

Spodziewałam się gówniarskiej odzywki i się nie rozczarowałam ;) Więc gimbaza jest namolna i ma się świetnie. Tyle wyniosłam z dyskusji z Tobą.

MaliniaEscobar

Zachowujesz się jak przedszkolak. Uspokój się już. Zwłaszcza że to Ty przesadnie reagujesz i zaczełas pierwsza obrażać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
KondzioRx

Lepiej?

ocenił(a) film na 8
Zelda_fw

ma silną charakteryzację twarzy , tak samo jak Nicole Kidman , aby upodobnić je do prawdziwych osób, które grają

ana_ax

Po co mi to piszesz? Przecież ja to wiem.

ocenił(a) film na 8
Zelda_fw

zadałas pytanie o zmienione rysy twarzy, więc chyba nie wiesz, ze to charakteryzacja, tak wynika z Twoich wypowiedzi. po co to robię? to forum do wymiany myśli spostrzeżeń, odpowiadam na Twoją wypowiedz

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ana_ax

Nie przejmuj się Zeldą. Ona ma jakieś rozdwojenie jaźni.

MaliniaEscobar

"Rozdwojenie jaźni"? Nie używaj słów których znaczenia nie znasz. Pewnie to Ty zgłosiłaś mój komentarz i to w dodatku do ana_ax, bo zrobiło Ci się głupio :) Żałosne.

MaliniaEscobar

Serio? Po raz kolejny usunęłaś moją wypowiedź gdzie na jaw wychodzi twoja głupota? Czego uczy się dzisiaj te dzieci. Kulturalny człowiek by przeprosił i przyznał się do błędu. Widać co wyniosłaś z domu ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
Zelda_fw

Łaaał. Poważnie. Jakim tłukiem trzeba być żebby nie zrozumieć co miałaś na myśli od samego początku? Albo zadawać pytania co się stało z twarzą Charlize? W ogóle nie mam cierpliwości do takich ludzi. Łączę się z Tobą w bólu.

Elle_14

Co nie? Haha ;) Niepowiedziałabym że jestem cierpliwa, ale dziękuję.

bromden_3

Wy tak na serio? Przecież to charakteryzacja. Charlize gra Megyn Kelly - postać rzeczywistą, więc to chyba logiczne, że jest do niej upodobniona

ocenił(a) film na 6
bromden_3

raczej co zrobili charakteryzatorzy hehe

bromden_3

To prawda ,ogladalem film i póki nie było słychać jej głosu nie wierzyłem, że to ona. Znakomity image. Jak zawsze daje rade

ocenił(a) film na 6
bromden_3

Nikt nie mógł:)
Nie ona zrobiła tylko ekipa od charakteryzacji

bromden_3

Twarz twarzą, a jak zagrała swoją rolę? Temat niezbyt ciekawy dla mnie, ale może warto zobaczyć film dla samej gry aktorskiej?

ocenił(a) film na 7
bromden_3

tez mnie to ciekawi i przeszkadza

ocenił(a) film na 7
bromden_3

Film o molestowaniu kobiet a ty się czepiasz oskarowej aktorki jaki ma makijaż? Chu.. cię to obchodzi, na roksie możesz za stówkę dobierać makijaże albo i nie.

Zly_kalafiorek

Nie czepiam się tylko pytam.

bromden_3

Charakteryzacja? To chyba robią w filmach.

ocenił(a) film na 8
bromden_3

Polecam - tutaj się dowiecie wszystkiego co jej zrobili : https://www.youtube.com/watch?v=dvzBTGD3Y8A

ocenił(a) film na 7
bromden_3

Jeśli to była mocna charakteryzacja to nie widzieliście jej w Monster :)

ocenił(a) film na 6
Sturm

W Monster to akurat nie była charakteryzacja, dużo przytyła do tamtej roli.

bromden_3

to pytanie do charakteryzatorów ale rzeczywiscie jest mało podobna do siebie. Oglądając zwiastun nie zorientowałbym ze to ona gdyby nie nazwisko

bromden_3

To się fachowo nazywa charakteryzacja...

ocenił(a) film na 7
bromden_3

dopiero odkryłem, że to ona :)

ocenił(a) film na 9
bromden_3

a czy to jak wyglada jej twarz ma znaczenie? lepiej sie skupić na przeslaniu jakie plynie z tego filmu

ocenił(a) film na 7
bromden_3

Widzę ze nie tylko ja to zauważyłem. Już myślałem że zrobiła sobie coś z twarzą, ale jeśli to charakteryzacja to całe szczęście. Ostatnio widziałem ją filmie od netflixa i wyglądała bosko, a w tym filmie nie dość że jej nie poznałem, to jeszcze myślałem ze to inna aktorka. Gdy oglądałem zwiastun to myślałem ze gra jakąś drugoplanową postać, bo jej w zwiastunie nie widziałem. A co do filmu świetny oraz przyznam że nie dziwi mnie to jak się traktuje kobiety, a tym bardziej nie dziwi mnie że kobiety idą do łózka dla kariery. Bo wiem nawet w takiej zwykłej firmie w jakiej pracowałem, mój szef brał sobie na podwładne najładniejsze dziewczyny. Nie mówię że szły z nim do łóżka, czy coś, chodzi o to że piękne kobiety mają w życiu łatwiej. Z drugiej strony smutne jest to bowiem kobiety które mają lepsze umiejętności przegrywają z ładną buźką, co pewnie tym ładniejszym to nie przeszkadza, o ile nie są tego świadome, a te co są i korzystają z tego, to tylko im współczuć ale taki jest świat. Wiem ze są kobiety co się szanują, albo te co zazdroszczą i będą twierdzić, że to żałosne ale takie jesteście drogie kobiety, tak jak faceci patrzą na wygląd, śliniąc się i w myślach już sobie wyobrażają co by z wami robili, tak wy drogie panie, patrzycie na faceta pod względem portfela, ani charakteru. Oczywiście nie ma co się wstydzić, bo wiem to naturalne wśród zwierząt, jak i wśród ludzi. Mimo wszystko ja najbardziej podziwiam kobiety, które są z partnerami nie ze względu na pieniądze czy wygląd, ale to jakim jest człowiekiem. Znaleźć taką kobietę to skarb, tak jak faceta co jest wierny tej jednej jedynej, nawet w myślach.

ocenił(a) film na 6
kaze_w

Nie wiem czy masz takie złe doświadczenia, ale zbyt generalizujesz oceniajac w ten sposób kobiety:-(

bromden_3

Właśnie weszłam by założyć ten temat i patrzę - jest. Jestem w szoku. Zupełnie jej nie poznałam. Wiedziałam, że gra i czekałam na nią aż się pojawi i nic. Patrzę w napisach końcowych a to ona. Szok. Żadna charakteryzacja. Nie kupujcie tych bzdur. Dużo Botoxu w kącikach oczu i tuz nad brwiami. Oczy stają się szeroko otwarte. To bardzo charakterystyczny wyraz twarzy. Zbyt duża ilość kwasu polimlekowego w policzkach. I źle podanego. Do tego, jak widać trochę przytyła. I stad ta okrągła twarz. Nie wnikam czy wygląda ładnie czy nie, ale wygląda przede wszystkim jak nie ona. Zgubiła Charlize

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones