PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=826763}

Gorący temat

Bombshell
6,7 29 352
oceny
6,7 10 1 29352
6,0 43
oceny krytyków
Gorący temat
powrót do forum filmu Gorący temat

Moim zdaniem film który był w jakiś sposób niekompletny. Czegoś na końcu mi brakowało. Oczywiście rozumiem oparcie na prawdziwych faktach ale film powinien widza usatysfakcjonować końcem, a mi brakowało w tym filmie mocniejszej płęty i kropki nad "i". Uważam, że bardziej ta historia nadawała sie na inspiracje by ją po prostu zmienić by dosadniej przekazać problem. Inni mężczyźni na sali śmiali się z rymowanki o robieni komuś loda więc nie wiem czy to do nich trafiało czy nie powiedzą w poniedziałek w pracy tą rymowanke by "zabłysnąć". Gra aktorska mocno uratowała ten film tak samo jak scenografia i muzyka. Ale niedosyt który poczułem po wyjściu z sali kinowej sprawia że tak jak jest napisane ocena 5 bo średni.

Jakub_Michalik_filmweb

Dla mnie też ten film nie wykorzystał potencjału. Kto słyszał o sprawie, czy zjawisku raczej wiele ciekawego tu nie znajdzie. Trochę styl filmu dokumentalnego (nazwiska na ekranie), ale z drugiej strony zbyt szybkie tempo nie zawsze pozwalało mi je przeczytać (a niekiedy po prostu mi się nie chciało). Aktorki dobrze się spisały, Lithgow chyba nawet jeszcze lepiej, ale nie czuło się, że ten film opowiada o czymś prawdziwym. Brzmiał bardziej jak instrukcja radzenia sobie ze zjawiskiem. Z drugiej strony końcówka sugerowała, że sprawa nie zakończyła się do końca szczęśliwie.
Film może i warto zobaczyć, ale nie warto czegokolwiek od niego oczekiwać.

Jakub_Michalik_filmweb

Jeśli nie było płęty, to może chociaż były momenty?

uzytkownik_zbanowany

Były momęty... ;-)))

ocenił(a) film na 6
Jakub_Michalik_filmweb

Ja jestem rozczarowana. Myślałam, że to będzie mocny film, a on był dla mnie nijaki. Ważny problem ukazany w mdły sposób. Tak naprawdę na ekranie widziałam tylko Charlize i John Lithgow, w postać Gretchen mogła się wcielić jakakolwiek aktorka - Nicole była wg mnie nijaka, Margot piękna, ale nie przekonuje mnie jej gra.
Czegoś mi zabrakło, jakiegoś większego napięcia.

ocenił(a) film na 4
Jakub_Michalik_filmweb

Od samego początku przeczuwałam, żeby zbyt dużo nie oczekiwać od tego filmu ale liczyłam na to, że ta historia mimo wszystko zostanie w lepszy sposób poruszona. O wiele lepszy jest serial z Russellem Crowe. Moim zdaniem warto zobaczyć film tylko dla Johna Lithgow. Nominacje Oscarowe tylko z powodu tematyki.

Elle_14

Końcówka faktycznie spartolona ale moim zdaniem istotny był komentarz na końcu WSZYSTKIE kobiety dostały od Foxa 50mln odszkodowania a szefik który je napastował odprawę 65mln i nic mu nie zrobili. Kolejna sprawa te kobietki musiały podpisać klauzurę że nie będą już o tym gadać a szefik miałby takie zapisy gdzieś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones