PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10411}

Goonies

The Goonies
7,4 32 959
ocen
7,4 10 1 32959
7,2 19
ocen krytyków
Goonies
powrót do forum filmu Goonies

Najlepszy film mojego dzieciństwa! I te teksty... Do dziś pękam ze śmiechu!

ocenił(a) film na 8
zapatrzona_w_slonce

Jak oglądałem ten film na TCM to myślałem że ten film jest gdzieś z 2000-2001 roku a tu paczcie z 1985.

ocenił(a) film na 8
zapatrzona_w_slonce

Kultowy film mojego dzieciństwa ! Genialny !

ocenił(a) film na 9
Bohun_2

I w ogóle się nie starzeje!
<za krótki, tak, tak>

użytkownik usunięty
zapatrzona_w_slonce

A mnie bawią ci, którzy krzyczą BŁĘDY, DZIECIAKI WRZESZCZĄ, MÓGŁ BYĆ LEPSZY... i kopa innych zarzutów. Trzeba pamiętać, iż jest to film dla dzieci, zrobiony daaawno temu, i nigdy nie miał być filmem naukowym, ambitnym dziełem a niczym innym niż film dla rozrywki. i według mnie tym jest. Przyznaję, mam do niego słabość, ale się tego nie wstydzę. Ot, kino do zabawy, a nie do myślenia.

Przy okazji- grubasek, który ma przyjaciół, upośledzony fizycznie, w którym dziecko dostrzega człowieka, ukarany pazerny biznesmen, który chciał zabrać rodzinom domy... Sporo "właściwych przesłanek" :)

Kurczę, muszę znów obejrzeć :)

ocenił(a) film na 9

Serio, jest ktoś kto na ten film narzeka? Co za smutny człowiek :)

użytkownik usunięty

No właśnie. A teraz są jakieś filmy "wychowawcze" ale nie przynudzające? Ja nie znam.

ocenił(a) film na 10
zapatrzona_w_slonce

...to czemu 9 a nie 10 punktów Przyznałaś dla mnie 10 pewniak

zapatrzona_w_slonce

Tak, humor i przygoda to główne atuty tego filmu. A z tekstów pamiętam m.in. "popełnię hare krishnna" (chodziło o harakiri) albo "zrób galaretę to cię wpuścimy".

ocenił(a) film na 9
Hagan

"Galareta" jest kultowa!

ocenił(a) film na 8
rozkminator

Truffle Shuffle wymiata :) Ogólnie "Pulpet" robi ten film; świetne miał teksty, np. kiedy chcieli mu zblendować rękę: " Nie róbcie tego. Chcę grać ną skrzypcach!"

ocenił(a) film na 9
zapatrzona_w_slonce

Kocham bezgranicznie!!! Każde dziecko powinno obejrzeć ten film, zamiast tego chłamu które teraz im ładują. A wszystkim malkontentom mówię : żal mi was...

ocenił(a) film na 10
zapatrzona_w_slonce

Po prostu GOONIES

zapatrzona_w_slonce

ja też go oglądałam jako dzieciak :) genialne wspomnienia :)) i ile razy by nie leciał w tv to oglądam :) uwielbiam :)))

ocenił(a) film na 8
marcyska_10

Ten mały azjata, który wystapił również w 2 czesci Indiana Jones wymiata :P

ocenił(a) film na 10
zapatrzona_w_slonce

Goonies to mój ulubiony film z dzieciństwa. Najlepsze, że jest młodszy ode mnie o 3 miesiące, a ogląda się go lepiej niż większość współczesnych produkcji przeznaczonych dla dzieci i młodzieży.

ocenił(a) film na 10
zapatrzona_w_slonce

To jest mój ulubiony film familijny :)

zapatrzona_w_slonce

Film oglądałem kilka razy w kinie i tak się składa że seans 6 grudnia w Mikołaja co roku, niesamowite !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones