PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269974}

Godziny strachu

Butterfly on a Wheel
7,1 20 986
ocen
7,1 10 1 20986
7,0 4
oceny krytyków
Godziny strachu
powrót do forum filmu Godziny strachu

Rewelacyjny

ocenił(a) film na 9

świetny, trzyma w napięciu, niesamowita akcja i naprawdę zaskakujące zakończenie.

ocenił(a) film na 8
leosia10

dokladnie swietny film tylko nie pisac mi ze wiedzieliscie ze to sie tak skonczy hehehe

ocenił(a) film na 9
igor_94

No właśnie ja się nie spodziewałam takiego zakończenia, dlatego film pozytywnie mnie zaskoczył

ocenił(a) film na 7
leosia10

Ja pomyślałam, że tak może być gdy Butler poszedł na policję:)

ocenił(a) film na 5
igor_94

Ja wiedziałem jak się skończy, bo w telegazecie napisali spoiler.

ocenił(a) film na 8
Kung_Fu_Master

to sie nie liczy.... he
w telegazecie czesto spoileruja

leosia10

Dobre zakończenie, dobry pomysł na film, trochę jak w drugiej części 8 MM, tylko ten James Bond, on zawsze jest taki drętwy i angielski ;) Co innego Leonidas - klasa!

ocenił(a) film na 8
elmo81

właśnie Brosnan zagrał w tym filmie najlepiej jak dla mnie. I dobrze, że ma angielski styl i akcent. Tak jak Connery.

Mauna_Kea

a wg mnie raczej dlatego grał po angielsku aby odwrócić uwagę widza od pewnych okoliczności i zaskoczyć w ostatecznym momencie - dlatego jeśli myślimy o tym samym - to zgadzam się :)

leosia10

No, ja wpadłem na pomysł, że jego żona ma z tym coś wspólnego już w połowie filmu. Coś mi nie pasowało. To było po tym, jak pomimo jego nalegań ona i tak zdecydowała się przekazać tę kopertę. Film taki sobie. Naciągany jak nie wiem. A szkoda, bo początek niezły. Ale dobrze się skończył i to jest plus. Zasłużył sobie drań na to. Zniszczył własny związek i cudzy. Takich powinno się kastrować publicznie na rynku ku uciesze gawiedzi albo łamać kołem, co też było w przenośni wspomniane w filmie. Ogólnie jednak średni jak na moje oko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones