PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269974}

Godziny strachu

Butterfly on a Wheel
7,1 20 994
oceny
7,1 10 1 20994
7,0 4
oceny krytyków
Godziny strachu
powrót do forum filmu Godziny strachu

Ten film dał mi nauczkę, by nigdy więcej przed seansem nie słuchać pełnych egzaltacji głosów widzów, którzy film już widzieli. Przez taki obrót spraw człowiek spodziewa się zaskakującego, trzymającego w napięciu sprawnie zrealizowanego filmu, a dostaje zaledwie to ostatnie...

To na dobrą sprawę przeciętne kino klasy B, ale zrobione sprawnie, bez dłużyn, z dobrym tempem, rzetelnie (choć bez rewelacji) zagrane. A jednak plotki o zaskoczeniu to zwyczajne mrzonki, bo tego „o co chodzi w całej intrydze” domyślić się można bardzo szybko. A wtedy nastrój pryska, a skoro, na tym założeniu budowana jest cała fabuła, trudno, by obraz potrafił szczególnie mocno zając widza.

Można sobie odpuścić, chyba, że ktoś ma mnóstwo wolnego czasu…

Moja ocena - 4/10

ocenił(a) film na 9
Grifter

Fakt - film przewidywalny i kopiuje schematy. Jednak oceniam go na 8, a może i 9/10 za to, że kopiuje te lepsze schematy, które prowadzą do świetnej sceny finałowej z wyjaśnieniem motywacji Brosnana. Gdyby film się tu skończył i został trochę sprawniej zrealizowany, to z pewnością miałby moją dziesiątkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones