PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269974}

Godziny strachu

Butterfly on a Wheel
7,1 20 994
oceny
7,1 10 1 20994
7,0 4
oceny krytyków
Godziny strachu
powrót do forum filmu Godziny strachu

Tytuł brzmi nieco prowokacyjnie więc słowem wyjaśnienia: przez cały film oglądałem go w przeświadczeniu, że to bohater grany przez Brosnana jest [...] (tu powinno pojawić się najbardziej wulgarne słowo jakie tylko możliwe) podczas gdy końcówka filmu przynosi nieoczekiwaną dość, jak dla mnie, refleksję.
Okazuje się bowiem, że choć Ryan jako pomysłodawca całej tej intrygi dalej jest s***m to, co gorsza z ofiary (jaką wydawała mi się uprzednio) Abby okazuje się być zimną suką, która w całej tej intrydze także maczała palce, a po co? Po to tylko, żeby dowalić mężowi za zdradę? Nie bronię zdradzających ale za coś takiego to ona, a nie ich córka (której nic się nie stało i nie działo) powinna tak dostać po d*** żeby jej piętami wyszło!

Już dawno nie widziałem tak trzymającego w napięciu filmu.

cOOba

to wszystko przez cudzołożnika , który posówał zone Brosmana, potem narzekał ze brała to jego świństwo do ust a on ją pózniej całował tymi ustami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones