PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457470}
6,5 3 169
ocen
6,5 10 1 3169
Go Fast
powrót do forum filmu Go Fast

Uważam że Francuzi robią najlepsze filmy kryminalno-sensacyjne w Europie. Hiszpanie robią dobre horrory a Polacy najdurniejsze telenowele. Wracając do filmu- przyjemny,lekki,czasami zaskakujący,dość realistyczny, nie za długi. Dobry na sobotni wieczór. Moja ocena 8/10.

TorcidaTiger

Francuzi słyną z dobrych komedii, a hiszpanie z najnudniejszych horrorów, gorszych 1oox od Japońskich.

Telenowele to cały świat robi durne a Polacy i tak biją ich na głowy
A prawie każdy Polski serial kończy się telenowelą

Seth126

Hiszpańskie horrory sa dobre moim zdaniem! Rec, rec 2, Inni,Sierociniec,Ciemność!

TorcidaTiger

No cóż każdy ma prawo do swojego zdania.
Ale na wymienionych filmach bym pozasypiał (na każdym z wyjątkiem rec2 bo nie oglądałem ze względu na 1)
Są że tak powiem nudne a szczególnie Inni

Może moim trybikiem są horrory typu gore ale w nich za to mało fabuły albo prawie wcale :D

"Wrong Turn" for example lubię

Seth126

Zobacz REC 2:) Mimo wszystko mi sie podobała! inni i Sierociniec to typ horroru jaki lubie. Powoli,do celu!

TorcidaTiger

REC 2 był żartem, każdy komu się pierwsza część podobała nie powinien oglądać 2 części. Ten film jest po prostu głupi i po ogarnięciu fabuły, 1 część też wydaję się wtedy śmieszna :|
To już nawet nie jest film o zombie, tylko głupawa wersja egzorcysty z śmiesznymi płaczącymi hiszpański antyterrorystami.
Żałuje, że obejrzałem ;p

Seth126

"Francuzi słyną z dobrych komedii, "

Francuzi mają specyficzna mentalnosc i co za tym idzie specyficzne poczucie humoru. Produkują stosunkowo duzo komedii, ale czy sa one dobre moznaby sie klocic. Dla mnie ich komedie sa wyjatkowo idiotyczne.

ocenił(a) film na 8
TorcidaTiger

W 100% zgadzam się z kolegą / koleżanką. Wystarczy wspomniec takie klasyki
jak "Dobermann" "Purpurowe rzeki" "Imperium wilków" "36" "MR73". Dla
mnie po prostu francuskie kryminały / thrillery mają w sobie to coś i czuć
klimat; bez porównania do amerykańskich dennych produkcji, gdzie zalewa
nas "i'm so sorry" "it's my false" "we have to talk" "you kidding" ...

A odnośnie "Go Fast" dodam, że Agoria (twórca soundtracka) odwalił kawał
dobrej roboty. Często wracam do tego albumu (chociażby dzisiaj).

8/10

symbiosis

Popieram mojego przedmówce. Bardzo dobry film, dynamiczny, nie można się nudzić. Go fast, Leon zawodowiec i Doberman to najlepsze filmy francuskie.

symbiosis

Ja dodam od siebie "nieodwracalne" no i w sumie większość filmów kryminalnych, jest dużo lepsze od USA, komedie też są zarąbiste, nie to co typowe amerykanskie pierdoły

Horrory, oczywiście że tylko Hiszpańskie ! :)

ocenił(a) film na 10
UPADLY_WIDZ

Zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami. Jeden z najlepszych filmów jakie oglądałem. Uważam że Francuzi i Anglicy robią najlepsze filmy kryminalno-sensacyjne oraz komedie. Od pewnego czasu oglądam tylko takie produkcje, ponieważ w made in USA w ostatnich latach nic dobrego nie robią w kinematografii prócz efektów specjalnych - przynajmniej w większości.

TorcidaTiger

Nie rozumiem słów "nie za długi" przecież 90 minut to obecny standard.

daniel71830

Obecny standard to 2 godziny.

TorcidaTiger

"Uważam że Francuzi robią najlepsze filmy kryminalno-sensacyjne w Europie."

Ale na podstawie czego tak uwazasz? Ile innych filmow kryminalno-sensacyjnych obejrzales z innych europejskich krajow?

sever

Na podstawie faktów!
Trudno zliczyć, ale ponad 110 będzie.

ocenił(a) film na 6
TorcidaTiger

Nie jestem fanem kina sensacyjnego, ale wiem jedno Francuzi robią najlepsze dramaty i komedie. Wspaniała szkoła filmowa, Amerykanie im do pięt nigdy nie dorosną.

Brumhilda

Popieram.

ocenił(a) film na 7
TorcidaTiger

Zgadzam sie, Hiszpania to Horror, Francja Komedie ale Polacy robia swietne komedie romantyczne.

TorcidaTiger

A Polacy robią świetne dramaty, komedie i filmy historyczne

Sokowa_Ota

Fakt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones