PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=568226}

Gniew tytanów

Wrath of the Titans
6,2 80 212
ocen
6,2 10 1 80212
4,6 8
ocen krytyków
Gniew tytanów
powrót do forum filmu Gniew tytanów

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 8

Wg mnie lepszy od jedynki, zarówno pod względem fabularnym, jak i widowiskowym. Efekty
specjalne są lepsze, całość wygląda jeszcze lepiej niż jedynka. Ja wychodzę z założenia, że do
kina chodzi się na filmy który dobrze wyglądają na takim ekranie. Dramaty, biografie itp wolę
obejrzeć w domu. Od kina oczekuję akcji, efektów i to właśnie dostałem w tym filmie. Akcja od
początku do końca, może trochę zbyt krótki. Dla mnie byłoby ideałem gdyby twórcy tego filmu
zrobili go na podstawie gry God of War z PlayStation :)

Cratos

Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Wreszcie ludzie zaczynają rozumieć, że ten film to rozrywka, a nie dramat egzystencjalny albo ekranizacja mitologii. Piona!

nevler

Kiepska rozrywka.

użytkownik usunięty
Cratos

Ja uważam jednak, że pierwsza część była o trochę lepsza. Choć i ta jest naprawdę bardzo dobra! Poszedłem do kina ze względu na to, iż uwielbiam wszystko związane z mitologią grecką i nie zawiodłem się :) I mówię tutaj o obu częściach.
Smutne jest to, że była planowana trzecia część jednak ze względu na to, że obie części nie zarobiły dużo kasy plany skończyły się jedynie na planowaniu. A szkoda, bo fabuły były dobre i gra aktorska również.

ocenił(a) film na 6

To jest trzecia część, tak nawiasem:)

Luukasz

Jaka trzecia część? Jak nie znasz tematu to lepiej się nie wypowiadaj.

ocenił(a) film na 6
nevler

A Zmierzch Tytanów? Dziękuję:) Miłego dnia.

Luukasz

Eh... Powtórzę raz jeszcze: jak nie znasz tematu to lepiej się nie wypowiadaj.

Clash of the Titans z 2010 to REMAKE tego z 1981. Żadna kontynuacja. Widać na pierwszy rzut oka, nawet tytuły takie same.

Dziękuję, miłego dnia.

ocenił(a) film na 3
Cratos

''Wg mnie lepszy od jedynki, zarówno pod względem fabularnym, jak i widowiskowym." - o super, czyli jedynkę muszę sobie darować, bo na dwójce można zasnąć

ocenił(a) film na 9
Cratos

Oglądałem film w 3D i ryje czerep momentami. Akcja w lesie WYBORNA. Akcja w labiryncie REWELACJA. Sam Kronos też niczego sobie. Naprawdę film potrafi wciągnąć. Bardzo duży plus. I tak, nie chodzi o głębie fabuły, ale takich trolli olewamy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones