PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834843}

Gniazdo zła

Il nido
5,4 1 678
ocen
5,4 10 1 1678
5,4 5
ocen krytyków
Gniazdo zła
powrót do forum filmu Gniazdo zła

Naprawdę nie mam pojęcia o czym był ten film. Ani straszny, ani pouczający, ani zaskakujący. Kompletnie nie czaję też zakończenia. WTF?

ocenił(a) film na 3
Piotr_Wyrwas

Czeski film ;)

empire13

Bo jesteś za głupi po prostu zombie opanowały świat. Pamiętasz początek jak ojciec chciał zabrać syna i na mapie miał zaznaczone arkadia jak łatwo się domyślić na świcie zostało niewiele ludzi a ten dom pilnowany przez strażników z bronią jest jednym z miejsc gdzie ludzkie przetrwali. Widziałeś jak uczyli go zabijać zwierzęta ona mówiła że jak matka umrze to on nie przetrwa. Mieli za mało mięsa więc zaczęli zabijać ludzi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
sportismylifee

Jak widać po twoim komentarzu, jesteś zbyt głupi by zrozumieć kto tu o czym pisze. Nawet pisanie komentarzy cię przerasta. Wracaj do zabawek.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
empire13

Najlepsze jest to, że nic sobą nie reprezentujesz i na siłę starasz się udawać mądrego, a nie znasz nawet znaczenia słów których używasz. Weź już nie odpisuj mi i się więcej nie kompromituj, bo nie mam zamiaru ciągnąć tej śmiesznej ,,dyskusji'' z przygłupem, z ego 2x większym od iq xD

ocenił(a) film na 3
sportismylifee

Słuchaj głupcze. Twój komentarz świetnie opisuje ciebie. Tak więc wypad.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones