PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5852}
6,3 6 568
ocen
6,3 10 1 6568
Gliniarz z metropolii
powrót do forum filmu Gliniarz z metropolii

Solidny film

ocenił(a) film na 7

Film jest bardzo dobry, ale teraz kwestia, która mnie męczy - czemu do cholery wszyscy maja ten film za komedię? Na Filmweb, czy wszystkich innych stronach tego typu i w programach telewizyjnych podawane jest, że to komedia. Niby co ma wspólnego z komedią ten film? Bo nie rozumiem. Jeśli to jest komedia to "Szklana Pułapka", czy "Zabójcza Broń" to również komedia, idąc tym tokiem myślenia. Druga sprawa - dużo osób zestawia ten film z "Gliniarzem z Beverly Hills". To dwa zupełnie inne filmy, nastąpiło podobieństwo tytułów (za sprawą dystrybutora - tytuł notable adekwatny).

A sam film - jest solidny, w starym stylu. Mamy wyraźne postacie, twardzieli i ładnie zrealizowane sceny akcji. Nie brakuje napięcia i wodzenia za nos. Kto się nabrał, że Troy to dziecko? :D.

ocenił(a) film na 6
Goro_Gondo

Film jest określany jako komedia ponieważ występują w nim liczne motywy komediowe. Odholowanie radiowozu, stary rzęch zamiast nowiutkiego Mercedesa, czytanie z ruchu warg, zabawa z myślami widza w tej drogiej restauracji i przy probie morderstwa dziewczyny, również to, że Troy był psem. Nawet poważne sceny takie jak pościg za tramwajem ciężko jest traktować poważnie. To nie miał być ciężki, mrożący krew w żyłach kryminał. Porównania do Gliniarza z Beverly Hills też mnie nie dziwią, ja odniosłem wrażenie, że twórcy chcieli stworzyć coś może nie aż tak oczywistego, lecz utrzymanego w podobnym nastroju, ale wyszedł im poważniejszy film niż by tego chcieli.

ocenił(a) film na 7
AgentB

Ale nie kwalifikowałbym tego jako komedii. Więcej elementów humorystycznych jest właśnie w "Zabójczej Broni", czy "Szklanej Pułapce".

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

Ja się dałam nabrac, że to syn z którym ona iść na spacer, a ona w tym czasie na randkę

ocenił(a) film na 5
Goro_Gondo

ponieważ eddie murphy

ocenił(a) film na 9
avadakedaver

Ale ten film jest poważniejszy niż filmy z nim. I jeszcze te wpisy typu fajna komedyjka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones