PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37631}

Gigli

4,0 4 361
ocen
4,0 10 1 4361
Gigli
powrót do forum filmu Gigli

zgodzil sie wystapic w takim gownie..! Pozniej przez takie shity zostaje nominowany do zlotych malin...

BRYLANT_2

Al Pacino wystąpił w tym filmie w ramach przysługi dla Martina Bresta, który poprosił go o to. (Martin Brest był reżyserem "Scent of a Woman" za którego Al dostał oskara).

ocenił(a) film na 1
PepS

No wlasnie tez mi sie tak zdawalo, ze tylko i wylacznie dlatego.. Az sie wierzyc nie chce ze to są filmy tego samego rezysera..

BRYLANT_2

o prośbie nie wiedziałam. w jednym z filmików na you tube Al powiedział, że niektóre filmy zrobił po to, żeby grać- żeby nie wyjść z wprawy...

Polita

Jak nie chciał wyjść z wprawy to niech zatrudni się w teatrze a nie gra w kupie bo naprawde szkoda takich aktorów do takiego chłamu.

PepS

A Walken ? Wstyd !

ocenił(a) film na 5
BRYLANT_2

To jest chyba jedyny film z Pacino do którego zobaczenia mi się jakoś nie spieszy. Skoro Al zagrał tam w ramach przysługi (szkoda), to co w obsadzie robi Walken?? No cóż, prawie każdy aktor ma w swoim dorobku jakieś gnioty.

ocenił(a) film na 4
BRYLANT_2

Walken akurat w tym filmie jest świetny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones