PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783195}

Ghost Story

A Ghost Story
6,6 19 784
oceny
6,6 10 1 19784
7,3 40
ocen krytyków
Ghost Story
powrót do forum filmu Ghost Story

Niechętnie zabrałem się do seansu na pierwszą w nocy, widząć ocenę równie szurniętego pozytywnie kinomaniaka film A Ghost Story. Wygasiłem światłą, pozamykałęm okna, tak aby bzyczenie komara nie ignorowało w odbiór nagordzonego w Sundance (za przekaz i prototę realiazji) jednego najważniejszych filmów w życiu czego się nie spodziewałem.
Długie ujęcia pięknych przedmieśźć, jakiś dobry dom i ona i ona. Zakochanie i wspólne plany. Przemeblowania. No po protu nic okdyrwczego, życie. Jak i moje i Twoje. Sielanka zostanie przerwana wypadkiem samochodowym cio jest wyjściową fabułą i odtąd spojlerów nie będzie. Skupie się na własnych doświadczniecah życiowych ktore dostrzegłem przez ostatnie lasta. Człowiek, bo odrzucenia przedz wielką miłość obserwuje i jest niemy. Swiat lega wgruazch, ta deporesja moze i trwac 5 lat. Zaczyna się brac leki i stara się znowu pukładać. Bo jednym :Badzmy przyjaciolmi: jestesmy zombie. I jedno i drugie. Jak mozna od tak zapomniaec kogos z kim sie zyjlo tyloe lat i zna sie kazdy zakamarek jego ciala, lekow, pragnien a w ulamku sekundy musimy udawac ze nie o niej nie wiemy. Duch wraca i zostaje, Obserwuje dawne zycie, to nieptrzebne. Widziz ją, wychodząca na kolejne spoktania z innymi facetami. Dla niego tchnienie to lata, nie obrjzy się a dom sie zmienia i w koncu braukję jej jej. Postanawia odejsc. Spotyka to co najgorsze,m Panowie swiata buduja wielkie wiezowce. Puiste biurowce, zero kontaktow ludzkich. Wszysscy skupieni na cyfrach w krytalitycznych telefozirach. Jest znow sam. Upadły anioł pochula się nad gzymsem, opada. Wraca. I zdaje sobie sprawe ze niest tym kim był. Pojawia się drugi duch. Nie zwraca jego uwagi, skupiony jestna kartecze w furtynie. Katharsis i on zrozumiał, trzeba czasami odpuscic bo nawet on nie do kmońca rozumiał po co został w momencie kiedy wszystko dokmnął. Tak jak dokmnął mnie film. Nie ma więckszej siły jak miłość. W filmie pojawił się jeszcze jeden duch (nie tan za oknem). Było ich czterech. My, byliśmy tymi którzy od początku przez dziurke od klucza obserwowali. Nie przejmujcie się niczym. To tylko przesiadka a wszystkim którzy chcą zrozumieć że złoźć i nie dopasowanie czasmi do siebie nie ma znaczenia, wazna jest miłość. Dla niej warto życ!

użytkownik usunięty

S P O I L E R Y ! ! ! ! ! ! ! !! ! ! ! ! ! ! ! !!!!!! ! ! !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones